2
« on: 07.06.2026, 07:14:17 »
За случката в Благоевград категорично не си прав. Другото момче, което сега се възстановява в Пирогов, е внук на един чичко от моето село, приятел от детинство на баща ми. Та въпросният 20годишен студент просто не е бил там, когато се разиграва скачането от балкона. А всичките тия банди - Калашниците, Наглите и прочие не знаеш ли, че си имат покровители "отгоре"? И точно заради това законите са така написани, че при нужда да бъдат оттървани "наши" хора и техни близки. Съдиите и прокурорите, че са корумпирани е ясно, отделно че по-старите от тях са си същите от тоталитарно време. И понеже не могат да докажат откъде имат толкова пари, са си накупили по десетина и повече апартаменти, които дават под наем. Брат ми е разследващ полицай - системата в "родината" е такава, че гониш и разследваш не когото трябва, а когото ти кажат и наредят "отгоре". Иначе ще ти скроят шапката и ще те уволнят дисциплинарно. Собствениците на нощните заведения и "клубове", в които се знае, че се разнася и разпространява дрога, не са случайни хора. Ами тоя, дето утрепа Милен Цветков - син на мама-орлица - червена другарка - номенклатурка. Заради много неизвинени отсъствия е бил преместен "по наказание" в елитната 91ва Немска гимназия - знаеш иначе какъв бал ти трябва да влезеш там. Георги Семерджиев е правнук на другаря от МВР и ДС Атанас Семерджиев - направиха го вътрешен министър, сетне и вицепрезидент при Жельо. Австралиецът Джон Пол Фрийман лежа не защото е толкова виновен, а защото бащата на онзи другия самозабравил се "фен" е другар от ДС. Иначе в цял свят затворниците ако работят и имат добро поведение, им се намаляват присъдите. Целта на затвора е поправяне, а не да излизат още по-големи престъпници. Относно проституцията - в най-уредените държави не само не е разрешена, но и е криминално деяние. Както и използването на такива услуги. Знаеш ли защо самолетните билети до Амстердам са скочили до небето? Не заради "газото"...Също има и 21% туристически данък върху цената на хотелските стаи. Страдат нормалните туристи, понеже там основната част от "туристите" са такива, които отиват само за да се напушат с канабис, още повече пък са червенофенераджиите.