13
« on: 08.06.2026, 12:17:44 »
От няколкото ми возения на такива и аз останах с доста добри впечатления. На линии 3 и 78. И на двете линии си бяха екстра, зимата топли, лятото климатик, комфортна визия и хората им се радват като се падне такъв.
Явно проблемите са почнали като взеха да ги пускат на 120, 310 вандалчетата от Парадайс и мола в Люлин. Ама за това не са виновни автобусите. Какво им беше на 78 и 3 една година? Никакви проблеми. Ако са проблемни линии да ги пуснат на 109, 110, 304, 76, 305 и тн.
Помня ги и чисто нови в Берлин бяха голяма работа на линии 100 и 200. В Берлин междудругото почти чисто нови също бяха вандализирани и доста издраскани та хората не са много по различни от софиянци, но поне се поддържат като хората технически там.