Ако мен питате и двамата по малко сте в грешка и МОК и България биха участвали в плащането...
МОК може да даде пари за строеж на съоражния, но метрото например ние трябва да си го построим, или пътищата до Банско и Боровец...
Принципно съм съгласен отделни неща да са на Банско и Боровец, ама да наблежнат все пак малко повече на София и Витоша - да се направи така, че да се освежи Витоша, но нещата, за които са нужни големи строежи и площи да са на готовите съоражения.