Ако очакваш нещо по-европейско по-добре отиди в мола, където освен всичко са европейски цените :lol:
Иначе, според мен, дори няма да оправят спирката. За мен най-добрият ремнот означава разделяне на тм2 и 12 от тм 14 и 18 в два отделни коловоза за да няма изчакване и ватманите от първите две линии да имат 1-2 мин почивка. Това в момента не е възможно, но е редно да се направи. Поне според мен B)