Абсолютно е така, обаче едни бивши форумни членове "със специални нужди" и "специалисти по табелкова художествена самодейност" вдигнаха патърдия до небето и заведоха дело в съда, на който също толкова му разбира шлюпката от съвременни пътнически информационни системи, та изрази друго мнение. Кофи с мастило са изписани на тая тема относно чаршафите и некролозите във форума...