Вероятно, не знам точно. В последния брой на "Капитал" има статия за новата търговска верига, която ще създадат собствениците на "Техномаркет" (магазини за стоки за бита). Отначало ще съчетават локации, вкл. за магазина на Владимир Вазов, и помежду другото пишеше, че до тях ще бъде и първия "Меркатор" в София.
Абе плаче си за метро Вл. Вазов
