С оглед събитията от последните часове, можем ли да правим връзка с качеството на строителството на тази автомагистрала ? Самият факт, че са наливали бетон с фенерчета през нощта е доста притеснителен, а, че е имало срутване - няма да коментирам просто. То хубаво, денонощен режим на работа, ама турците май пак искат да пестят пари и са решили на фенерчета да работят...