Останалата част от маршрута на ТМ12 няма да се обезпечава със заместващ транспорт

, разбирай, от Илиянци и Надежда ще ползват ТМ 11 до някъде и оттам ще гонят ТМ 6, който ще обикаля през Габрово, Величков, Стамболийски. За това време 12-ката вече ще е минимум на св.Неделя. Няма да питам дали 6 и 11 ще са синхронизирани или дали ще са подсилени.
Ами ТМ27? До София Север остава един 413. ТМ 6, А27 и 85 не са алтернатива.