41
Велико Търново / Re: Снимки
« on: 23.07.2018, 13:32:24 »
Аа, това с текста не е мое дело.
Междудругото, преди година край Стражица бях видял един Чавдар 11Г5, ремонтиран в "Кента" преди доста години. Трябва да е бивш на "Пътнически превози", а тогава изпълняваше специалиазиран превоз. Обаче беше вечерта, бях в движение и нямаше как да го снимам дори с телефон.
Междудругото, преди година край Стражица бях видял един Чавдар 11Г5, ремонтиран в "Кента" преди доста години. Трябва да е бивш на "Пътнически превози", а тогава изпълняваше специалиазиран превоз. Обаче беше вечерта, бях в движение и нямаше как да го снимам дори с телефон.

Ти къде я видя тази снимка, да не е от външна страница някъде? Понеже аз съм я качвал тук, ама беше много отдавна и е някъде в старата обща тема за града, там би трябвало да съм написал 14-20.