Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 294221 times)

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Така е, обаче винаги можеш да отваряш в поверителен прозорец - т.нар. "инкогнито режим" или периодично да си изтриваш бисквитите от браузера.

Offline Metan

• Нямам спирка
    • View Profile
Това не е решение и не мисля да разводнявам темата.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Това е стандартна форма на гугъл.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Online Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Защо поста ми в темата за реклами по возилата е изтрит?

Offline mitakis

• над нещата
  • Нямам спирка
    • View Profile
Защото се дублира с информация, написана два поста по-нагоре в темата.

Списък на подвижния състав в София
Трудно е да направиш нещо както трябва, вместо как да е.

Online Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Явно съм прескочил точно това мнение. Мерси за отговора.

Offline Mammoth

• Нямам спирка
    • View Profile
Аз имам един въпрос, до кога ще търпим на @тролей №164 линия 2 директните и индиректните нападки към потребители, та чак се стига и до квалификации от негова страна? Преди време имаше излята една помия директно по мой адрес в една от темите из форума, та сега гледам че пак има изпълнения във Варненския раздел.

Благодаря.
« Last Edit: 22.08.2021, 23:41:50 by Mammoth »
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline тролей №164 линия 2

• Наистина съм луд
  • Моят любим "Snacks" - тролей №164. R.I.P.
    • View Profile
    • Email
В своя защита само бих вметнал един скромен въпрос към ръководството на форума: забелязвате ли в поста си в раздела за Варна да съм употребил поне една обидна дума към конкретен потребител? Това беше и причината да спра да пиша там. Всъщност, това искам да кажа с това "направиха ме на маймуна" - лепяха етикети "спам" и "обиждаш" на постове по темата, написани по нормален начин. Нямам никакво желание да продължавам/се връщам повече към тая тема, пиша един пост само в своя защита, както казах по-горе (тогава си спомням, че също бях принуден само да се защитавам, което го извъртяха на "нападки и обиди от моя страна").
edit: Иначе съм напълно за зачитането на чуждото мнение - от всеки човек може да дойде хубава идея. Въпросът е, че тогава изобщо не стигнахме до това аз да изслушам чужди мнения, понеже моето директно беше заклеймено и оплюто, тоест, категоризирано като "неправилно" - как бихте реагирали на мое място?

А относно личните съобщения - моето мнение е, че точно този въпрос не беше подходящ за такива. Едно, че отношението не беше само от страна на един, ами на няколко потребители (спомням си за двама или трима (един, а другите го подкрепят и му пригласят, нещо такова беше), ако е много наложително, може пак да ги назова) и две - не става въпрос някой да обижда някого лично. Тоест, не е аз да съм го напсувал или той мен, че да се разбираме "на 4 очи". Ако никой не беше застанал тогава на моя страна (било защото не е на мое мнение, или защото това са си лични отношения помежду ни), най-вероятно щях да предположа, че явно аз греша нещо, или пък тогава би било подходящо за лични съобщения.
« Last Edit: 23.08.2021, 10:40:33 by тролей №164 линия 2 »
Никога не шофирай по-бързо, отколкото може да лети твоят ангел-хранител!

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Варненския раздел е от години една детска градина на форума. И да се правим, че вътре се случват много значими неща и някой друг им пречи е най-малкото невярно!

Offline Mammoth

• Нямам спирка
    • View Profile
Кой е казал, че се случват много значими неща? Само, че как само вие 1-2 човека се изкарвате най-дискриминираните и многострадални геновеви...
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Изобщо не съм дискриминиран!
Просто нямам какво да правя в темата. Чудесно знам какво представлява Варна,  за да знам, че там има нужда от битки. Няма кой да ги води щото такъв е матряла на 90% още от 96та година. Тогава докато студентите гладуваха буквално, народа къртеше масово зимен сън с бурканите от вкъщи.
Просто се дразня, че се пречи на всеки по-буден мозък.
Преди 2 години си помисли,  че някой иска да става модератор. Ами никой не иска да е модератор на форума на умиращ град. И не е за заяждане! Просто е отврат, когато нявсякъде ври и кипи някъде да има кучета лед.
От тогава се проспа една обществена поръчка, в която не се поръчах тролейбуси въпреки лъжите за обратното.
Ама виж си колегите в София!  Виж Виктор, виж Б. Бонев,  че виж дори въпреки съда и Е. Крусев.
Ама и blagun и RADOCVET  дето не са като горните пряко в киреча, как си заделят от времето в полза на транспорта.
Във Варна къде са тези хора? Не, че ги няма на 100%, ама не виреят.
Ти какво очакваш от хората?  86 го дадоха без бой!  Предното спиране ги скъсахме в Общината от жалби.  Пуснаха го. И сега?

Мен иначе ме боли за Варна чисто принципно. От 4 години не съм стъпвал в града и си ми е много добре да не гледам пропиляните 5 години. Добре поне, че таксуването мръдна на някъде.
От IKAR поне се засрамете, като каже истината. И на него му е за варненския градски болката от принцип щото много му е "дотрябвало" в ежедневието.
« Last Edit: 25.08.2021, 23:12:48 by ooleg »

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
Искам обяснение от модератор защо и за какво съм предупреден, кой, и с какво съм обидил, коя е обидната дума-цитирана в целия текст ?
Защото когато мен ме обиждат- може, а аз не разбирам някой да е нещо наказан заради това ?
„На света няма по-голяма ненавист от ненавистта на невежия към знанието.” Галилео Галилей.
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Аз много си го харесвам @ялта!  Туй, че споря с него е чисто на принципна основа.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Някой модератор, който ми е писал предупреждение има доста груб език - чак се чудя. без да съм се карал с никой, как може да е толкова крив някой!
На никой не му е кеф в днешно време, ама горе-долу се разбираме повечето!
Не бих го писал тук, но като не знам на кой да го изпратя....
Сори човече, който и да си, аз се радвам, че си си свършил работата. Няма как да са доволни всички!
Само дето би било добре да ти бях писал лично!

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
  • мразя skyscrapercity com
    • View Profile
По принцип, когато предупреждават, са длъжни да цитират въпросното мнение. Първо ти го пращт на ЛС прикачено към предупреждението, а след това го трият/цензурират. В този форум очевидно не е така.
План за възраждане на forum.gtsofia.info - https://forum.gtsofia.info/index.php?topic=9768.msg100262463#new

Софийско метро, стари карти - https://drive.google.com/drive/folders/1v90JEwozXaRGVBWcwSNO0GnU_3pTYZbQ?usp=sharing

Софийско метро, хартиени карти - https://drive.google.com/drive/folders/1C7va0Idce58r2Mv2VTFwl2z5hi5PDlB6?usp=sharing

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Разбрахме се!
Помага да видиш добро в шефът си, че не ти е казвал това, дето си прочел тука.

Offline Sixkiller

• Защо пиша толкова много?
  • Стига фира!
    • View Profile
Може ли модераторите да отворят тема Политика. Новият сезон започна, а няма къде да коментираме шоуто, да не разводняваме излишно форума по другите теми :D

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Дерзайте, но с мярка!

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Само трябва да се уточним, как се разбира, кое е истинско и кое не е - след като е публикувано в някаква медия.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
Само трябва да се уточним, как се разбира, кое е истинско и кое не е - след като е публикувано в някаква медия.

Щом е написано в медия,- то тя носи отговорност за написаното.
„На света няма по-голяма ненавист от ненавистта на невежия към знанието.” Галилео Галилей.
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/