Author Topic: Бусленти  (Read 41764 times)

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Re: Бусленти
« Reply #280 on: 07.06.2022, 16:28:15 »
Доколкото знам, камерите над бус лентите работят и санкционират нарушителите, така че не би трябвало да му се размине.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #281 on: 07.06.2022, 17:41:29 »
Миналият Петък цял ден украински джип стоеше надупен непосредствено преди спирка Одрин на Стамболийски,заемащ лента и половина.Гаранция,че до 13.40 ,когато минах последно поне един паяк и една полицейска са минали.Санкция не беше последвала.Лошотоне ,че и тук няма да последва.Украинските мутри са се преселили тук.И това е нормално .България е единствената страна ,която ще ги толерира. А обикновените украински бежанци- те си се мъчат ,като обикновените българи.

Online Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #282 on: 07.06.2022, 20:42:08 »
Не знам дали ви е известно, но глобата за каране по бус лента не е еднократна, а е в размера на, колкото камери минеш. Ако минеш през 5 камери на Цариградско в една посока, то следва глоба 250лв. Това аз лично не го знаех и го научих скоро.

Offline snaker

• Маниак
    • View Profile
    • DIEL TOURS
« Reply #283 on: 07.06.2022, 20:46:13 »
Не знам дали ви е известно, но глобата за каране по бус лента не е еднократна, а е в размера на, колкото камери минеш. Ако минеш през 5 камери на Цариградско в една посока, то следва глоба 250лв. Това аз лично не го знаех и го научих скоро.

Сигурен ли си, защото аз знам точно обратното - ако направиш едно и също нарушение в рамките на един ден, нямат право да те санкционират повече от веднъж. Като не твърдя, че е така в никакъв случай. Доста интересен казус. Ако има някой наистина наясно, нека сподели.

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #284 on: 07.06.2022, 21:47:35 »
50 лева е глобата , от снимана 1 камера. Странно , че преди месец и повече на Сточна гара бях спрял на дюнерите а отзад има камера, но честитка не дойде . Пък ми казаха , че тази камера била изключена  :neznam::P
Колкото по-малко е сърцето , толкова повече злоба носи.

Online Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #285 on: 07.06.2022, 23:48:39 »
Това с камерите го писах, защото имам познат, който точно това направи- мина по Цариградско от Орлов до окръжна и след известно време беше зарадван с честитка на стойност 250лв.  Трябва да съм честен, не го знаех това и ако случайно бях направил подобен "експеримент", щях да олекна доста.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
« Reply #286 on: 08.06.2022, 00:16:32 »
Украинските мутри не се различават от българските такива, просто се набиват повече на очи.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София