Author Topic: Коронавирус  (Read 284205 times)

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Коронавирус
« Reply #4820 on: 22.03.2022, 21:20:28 »
Чудесна реч в германския Бундестаг. Вече от най-високо ниво разобличават психично болния ковид-терорист здравен министър Лаутербах, нещо което аз говоря от много месеци. Превод на видеото: Наскоро нашият здравен министър Карл Лаутербах си позволи да даде дистанционна психодиагноза на Путин "нарцистично разстройство на личността". Ето защо и аз ще си позволя да направя една психоаналитична диагноза на здравния ни министър Лаутербах "Синдромът на Мюнххаузен е форма на психично нарушение, при което на физически здрави хора биват приписвани несъществуващи болести, за да бъдат принудени да се подложат на определено лечение. Извършителят се опитва да разболее жертвата си, за да привлече внимание и да получи признание. Дори да няма никакво заболяване на жертвата, извършителят страдащият от този синдром я принуждава да се подложи на многочислени медицински интервенции." Разпознахте ли в тези симптоми нашият здравен министър Карл Лаутербах? Въпреки, че вече множество истински здравни експерти отхвърлят задължителната ваксинация, Карл Лаутербах продължава неуморимо отново и отново шумно да настоява за задължителна ваксинация. Докато редица именити здравни експерти отхвърлят както медицински, така и юридически задължителната ваксинация, нашият здравен министър продължава да ги игнорира, защото стана ясно, че неговата цел не е водене на здравна политика в тази държава. Вие знаете, че ефектите от вашите постоянни заплахи и на вашия дресиран елит, с появата на Омикрон, са приключени. Омикрон прави вируса слаб, но омикрон прави и вас слаб! И сега след 2 години политика на страха, вие имате страх - стах от загуба на смисъл! На вас ви остана само един шанс да свършите нещо полезно за това наше наранено общество, като оставите най-после хората на мира и им върнете на 100% свободата! Прекратете принудата и ваксинацията. Прекратете господството на синдрома на Мюнххаузен в германската здравна политика!

Online mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #4821 on: 28.03.2022, 05:35:53 »
Една моя прогноза, която се оказа вярна:
България - дневно по около 1500 случая и 25 починали (1 от 60).
Австрия - дневно по около 30-50 хиляди случая и 45 починали (1 от 1000).

Разликата идва от ваксините и от светлинните години разлика в тестването и хващането на случаи.

Но от друга страна, част от предупрежденията на разни спорни експерти е възможно все пак да се окажат верни. Няма да задълбавам, защото няма нужда на този етап.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4822 on: 29.03.2022, 00:09:35 »
Не виждам да си казал, че в България не те лекуват в болница, което е основният фактор. Не само за Ковид, а за всичко. Ако ли пък има медицина в тая или оная болница ще ти прави някой сечено преди това.
Просто съм сигурен, че се лекува по шаблон Ковид и на който пасва.
Високата смъртност е и при инсулт и инфаркт, където няма нито ваксини, нито тестове.

Възмутително е тая идея от днес, дето правителството щяло да маха ОПЛ или иначе казано Джипитата и да ги прави спецове по обща медицина със свободен достъп.
Демек специалисти всичколози без собствени пациенти.
Че за какво ти е всичколог по медицина, ако не те е виждал никога? Обикновено се ходи при голям спец в някоя област така, а не при непознат разбирач по всичко, който няма ангажименти към тебе щото не ти е личен лекар.
« Last Edit: 29.03.2022, 00:16:24 by ooleg »
Украйна, победа!

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4823 on: 29.03.2022, 00:17:49 »
Сега съм в Швейцария, тук няма никакви мерки. Никъде не нося маска. Не съм сам. В близък контакт съм без дистанция и маски. Да видим какво ще стане, дали ще прихвана вируса или не. Засега съм здрав. 20% от хората, които ги е страх, си носят маските в магазините. 80% са без маски, защото не се изискват. Така трябва да е, личен избор.

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4824 on: 29.03.2022, 00:23:59 »
Мен по-скоро ме притеснява, наесен да не изникне някой нов щам който заобикаля ваксините и пак дапочнем всичко отначало. Затворени кафета, заведения, молове, печатане поголовно на пари което тотално вече ще убие икономиката в комбинация с растящите цени на всичко. Цяло чудо е че след първата вълна на никой не му хрумна да прави КПП-та и подобни. Ама да не се радваме, че знае ли човек.

Няма да забравя онзи фатален 13-ти март 2020-та който преобърна всичко, уж щеше да е за 2-3 седмици а края му не се вижда.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline Sixkiller

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4825 on: 29.03.2022, 02:41:52 »
Каквото и да се случи есента, сигурен съм, че в България никой нищо няма да спазва, защото просто няма да има смисъл от това. В момента мерките се само на хартия, дано след няколко дни да отпадат изцяло и да не се връщат никога.

Колкото до хипохондриците, нека носят противогази целогодишно и да не пречат на нормалните хора да живеем.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
« Reply #4826 on: 29.03.2022, 10:06:20 »
Свобода за Украйна !

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4827 on: 30.03.2022, 20:54:10 »
Върнах се. На връщане веднага с влизане в Германия, във вагона в ИЦЕ-то нахлуха 5 въоръжени полицаи да проверяват кой има ваксинационен паспорт и тест. В целия вагон имаше само 3 човека. Провериха човека пред мен и зад мен, а мен ме прескочиха. :neznam: :eek: Нямах тест. ;)
На работата тази седмица трима ваксинирани са болни от ковид. Единият от тях си сложи бустер само преди 1 месец и се разболя от него. Три дни беше болнични, а сега се разболя и от вируса. Полза някаква от инжекциите??? :eek: :neznam: А медицинския неваксиниран персонал са без заплата и със забрана за работа в момента, защото от 16 март влезе в сила задължителната ваксинация за тях...Хамбург и Мекленбург-Предна Померания удължиха мерките и след 2 април, а беше обещано че от 2 април падат. Постоянни лъжи и тормоз!!! Същевременно инфлацията в Германия за март е вече 7,6% и е рекордна за последните 40 години. Това бездарно и фашистко правителство катурна държавата в катастрофа!

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
« Reply #4828 on: 30.03.2022, 21:23:37 »
Преди 2 седмици ме убеждаваха, че планът е до март 2022 г пандемията да приключи, заедно с мерките, тестовете и т. н.
Стори ми се твърде оптимистично, но ще го напиша и тук да си остане с днешна дата, да не каже някой после че си измислям.
Дойде моментът да се самоцитирам.
Разни ни убеждаваха, че мерките ще паднат само, ако се ваксинират някакви проценти. Това не се случи естествено, но мерките паднаха, значи и по този критерий бием отбой.
Кунчев, който държи правото на инициатива за мерките продължава леко да упорства, но очевидно това вече не интересува никого... та просто си дойде планираното време - март.

Е, маските остават "силно" препоръчителни, ама щеше да е съвсем трагикомично изведнъж да отпаднат от схемата. И без това това отдавна се превърнаха в проформа, а във влаковете например никога не успяха да се наложат.

Битият бит. И не съжалявам, че съм се ваксинирал. Ваксинирах се и против обикновен грип. Тази зима настинах 4 пъти... последния заразих и още поне трима души, които изкараха лека настинка. Съжалявам, че много хора останаха излъгани, че нещо зависи от тях и така и няма да осъзнаят заблудата си. Жалко и за тези, които починаха не въпреки, а благодарение на масовите мерки, които объркаха нормалните процеси по начин, никога невиждан в реални условия.

Offline Sixkiller

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4829 on: 31.03.2022, 02:34:45 »
Българите срещу света 1:0  :gossip:

И този път оцеляхме, колкото и да не им се искаше на някой и то при едва 30% ваксинирани (реално може би са половината, другите са със сертификати). До тук противниците на пЛандемията се оказахме прави, дано не се окажем прави поне за страничните ефекти от ваксините в близките години.

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4830 on: 31.03.2022, 08:33:18 »
Българите срещу света 1:0  :gossip:

И този път оцеляхме, колкото и да не им се искаше на някой и то при едва 30% ваксинирани (реално може би са половината, другите са със сертификати). До тук противниците на пЛандемията се оказахме прави, дано не се окажем прави поне за страничните ефекти от ваксините в близките години.
Винаги оцеляваме. Вече има-няма две-три хиляди години, 1400 от които на това място. С какво ли не сме се срещали, какво ли не сме виждали?!? Стар, як и мъдър народ!
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Online mlk

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4831 on: 31.03.2022, 10:27:10 »
Някои оцеляха, много други изгоряха. Правилната цел на ваксинацията беше да се защити уязвимото население. За съжаление, много неща не се развиха по най-добрия начин, но това е част от живота.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4832 on: 31.03.2022, 11:36:04 »
Част от живота не беше сульо и пульо да се набърка в строго медицински и фармацевтични процеси и да ги подкара като овчар през просото!
Потъпкаха се всички процеси и се прие най-опимистичния МЕЧТАН сценарий за даденост. Да се напише една пожелателна листовка и да се направят безброй глупости покрай приемането и за чиста монета на базата на голи спекулации.
Всички лекарства утвърдени в практиката са навлезли без политическа намеса и спекулиране по темата.

Общо взето като се каза, че има война с коронавируса и много политици пуснаха пропагандата като при истинска война и се предстаиха нещата като през военна пропаганда.
Избърсаха се с науката, а тя горката страдаше и от политиката и от икономическите предпоставки свързани с печеленето на милиярди долари.
« Last Edit: 31.03.2022, 11:39:05 by ooleg »
Украйна, победа!

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4833 on: 31.03.2022, 23:47:39 »
Надпис на уеб-страницата на затворилата поради ковид-терора на правителството зъболекарска практика в Дорстен Германия гласи следното: Така наречената "здравна система", в която гражданите
- биват съблазнени и принуждавани да се ваксинират,
- биват лишавани от права и унижавани под предлог за предполагаема „пандемия“,
- биват лишени от необходимата им поверителност чрез „здравни карти“, „здравни приложения“ и т.н. и вместо това изцяло наблюдавани,
Не искам да подкрепям това.
Никога не съм правил "ковид тест" и никога не съм получавал "ковид ваксинация". И това никога няма да се промени.
http://doktor-lingen.de/?fbclid=IwAR1y8GCbeDitaCSPsQ1yO_ujK5I4KuMJScEQCNebMAN1y5nzySWfzcNOhZM
Не съм луд, не съм и анархист. Просто съм доблестен, смел и справедлив. Има и други хора, които са ужасени от прокарваната пЛандемия и инжектиране. Тази зъболекарска практика е заела единствената правилна позиция. Поклон!

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4834 on: 03.04.2022, 20:57:05 »
Все повече плашещи факти излизат из-под масата. Доц. д-р Ханес Щрасър е в контакт с американските лекари, които обработват данните от американската база данни за негативните последици от инжекциите. Той има документите и говори за тези плашещи цифри в интервюто на телевизия AUF1 в събота.
Процентно увеличение на докладваните заболявания през 2021 г. в сравнение с 2016-2020 г:
- 296% при ракови заболявания
- 1052% при неврологични разстройства
- 2181% при хипертония
- 894% при рак на хранопровода
- 680% при множествена склероза
- 624% при рак на храносмилателните органи
- 551% в парализа
- 487% при рак на гърдата
- 474% при рак на щитовидната жлеза
- 472% за жени безплодие
- 468% при белодробна емболия
- 369% при рак на тестисите
https://www.facebook.com/100074422671611/videos/1017187538887104

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4835 on: 03.04.2022, 21:41:30 »
По-скоро си мисля че е от изолацията, стоенето вкъщи и промяната на начина на живот. Хората се притесняват да започнат каквото и да е, защото не знаят дали наесен няма да излезе нов щам и пак да затворят всичко.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Online mlk

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4836 on: 03.04.2022, 22:16:29 »
Всички описани увеличения при заболяванията са в следствие на множество фактори, сред които локдауните и занижената физическа активност, невъзможността да се отиде на профилактичен преглед и главно това, че преболедувалите често си носят последствията след това.

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4837 on: 03.04.2022, 22:40:49 »
Ако е от това, защо не се говори по мейнстрийма, а се крие, и защо тогава не бяха махнати всички тези тъпи мерки, че хората да се успокоят и да могат да получават навременна медицинска помощ? Явно не е това.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4838 on: 03.04.2022, 22:55:33 »
Е в България няма мерки.
Украйна, победа!

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4839 on: 03.04.2022, 23:23:08 »
Това не е статистика от България, а от запада. А там доскоро имаше мерки, след като тази статистика е за 2021 г. и се знае още от началото на януари. Но въпреки това се потулва и мерките стояха чак до края на март. В Хамбург и сега остават, но в другите провинции от днес ги свалиха.