Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 320273 times)

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
След като има посещаемост темата, да се сложи някак си вътре малко повече реклама, че като се пише и чете да изкарваме пари повече за форума.
Хората нали затова са измислили рекламите.
Целта нали е да се чете форума, а не да не се чете - въпроса е как да помага на градския транспорт - ами да вади пари за него.
Украйна, победа!

Offline Sixkiller

• Нямам спирка
    • View Profile
Освен да започнем да правим % отчисления към форума от парите, които ни превеждат за да пишем в тази конкретна тема?  :crazy: Рубли, евра, долари - кой каквото му плащат, така или иначе активността е много висока :D

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Злото е това, което ни разделя
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Малеее, колко заблудени посткомунисти има.
Прост народ, слаба Държава.
Смятам, че е крайно време авторите на подобни коментари да бъдат наказани с цялата строгост на правилата на форума. Пиша тук, защото не искам да влизам в дискусията, а колегата изказал се преди цитираното мнение е прав, че на политическата тема въобще не ѝ е мястото в нашия форум, да не говорим за тоновете спам, който се излива в нея в последната вече близо половин година. Може да има модератори, които да защитават нечия страна, но това не оправдава да прилагат това свое пристрастие в отсъждането си относно провокативни мнения. Толкова ли е сложно просто да се уважаваме в различието си и да не си прекрачваме едни други личните граници? Да, допуснах грешка преди три месеца да нарека един съфорумник по определен начин и имам 30% в момента, но така или иначе ми беше ясно, че въпросното мнение ще бъде изтрито на секундата, а след това и в една своя дума не съм си позволявал да използвам груби лични квалификации като да определям дадени хора като прости, глупави и т.н. Използвал съм думата празнодумци и тролове, но това е квалифициране на реторически изяви, никого не съм наричал прост, глупав или т.н. и настоявам никой никого в този форум да не нарича, без значение каква му е политическата, идеологическата или каквато и ще друга позиция.

Sofiatransport транспортна база данни

- Галерия с над 79 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
И всеки който се е отъждествил с мнението ми се чувства засегнат,- защото сам се определя като такъв, пък после друг му е виновен !
Случайно да е адресирано до някой ? Или гузен негонен бяга ?
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Не, аз съм обществено отговорна личност и смятам, че без значение кой какъв е всички сме един народ и всички не само трябва, а не можем да не бъдем заедно, защото националните ни интереси са едни и същи и нямам нищо против ти да смяташ, че пътят към тях е различен от този, който аз смятам за правилен, но няма да се съглася да обиждаш мен или други хора просто защото не споделят мнението ти. Не защитавам лично колегата, а правото му, както и на всеки друг да изрази позиция(както можеш да видиш в мнението му пише, че не одобрява темата и неслучайно само двама-трима човека пишат в нея, но аз не го взимам за обида, защото уважавам чуждото право на изказване на мнение), което ти се опитваш да обявиш за невалидно ако позицията не съвпада с твоята. И също така настоявам най-сетне модераторите да предприемат действия за разкарването на чуждите знамена и призивите за слава на други държави от профилите на някои потребители. Най-малкото като проследил въпросните две мнения и дългогодишен потребител на форума се чувствам длъжен да се държа отговорно и да си споделя недоволството.
« Last Edit: 26.06.2022, 01:33:17 by AGENT 006 »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
защото уважавам чуждото право на изказване на мнение), което ти се опитваш да обявиш за невалидно ако позицията не съвпада с твоята.

Само не се опитвай да заблуждаваш че уважаваш чуждо мнение несъвпадащо с твоето ! По принцип за това комунисти са унищожили интелигенцията в страната ни, и ти сега дразнейки се го потвърждаваш.
В теми които не разбирам, и не ме интересуват аз не пиша, не разбирам от тролей, не съм карал, а за това там не пиша, то който нещо не го интересува там не се бърка. А за темата на коронавирус тук има ли място, земетресения и тн.
Цял свят помага на нападнатата Украйна, някои обаче са на обратното мнение...... Сега ако дойде във вас и ти унищожа домът ти, изнасиля майка ти, ще кажеш че IKAR ли е виновен ? Просто някои мозъци работят дефектно, и е естествено в една лудница лудите да са нормални защото са повече, а докторите са лудите защото са по малко.
Та за това не се опитвайте да си прокарвате дефектни и фашизоидни мнения пред нормалните хора. Аз не се заяждам, но когато видя кривата и преднамерена простотия, не мога да се сдържа, че някой които вика на черното бяло, е прав !
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Само не се опитвай да заблуждаваш че уважаваш чуждо мнение несъвпадащо с твоето ! По принцип за това комунисти са унищожили интелигенцията в страната ни, и ти сега дразнейки се го потвърждаваш.
А как няма да се дразня, кажи ми как няма да се дразня? На толкова години си, а не си разбрал, че за нищо, което се случва на тоя свят няма само една предпоставка и никой не е само „зъл“ или само „добър“. Руснаците били зли, а ти като си зъл срещу тях това прави ли те добър? Ето това е проблема.
Цял свят помага на нападнатата Украйна, някои обаче са на обратното мнение...... Сега ако дойде във вас и ти унищожа домът ти, изнасиля майка ти, ще кажеш че IKAR ли е виновен ? Просто някои мозъци работят дефектно, и е естествено в една лудница лудите да са нормални защото са повече, а докторите са лудите защото са по малко.
Не, цяла Европа, Северна Америка плюс Япония, Тайван и Южна Корея подкрепя Украйна или приблизително 746 000 000+579 000 000=1 325 000 000 на фона на 422 000 000+4 000 000 000+1 000 000 000=5 422 000 000. Мисля, че това е достатъчно ясно. Пак познатите неща, себецентризма на западната цивилизация, ние сме богоизбрани, ние сме висши, ние сме единствените достойни, всички други са антихора, които заслужават да бъдат колени и бесени, защото не са от нас. Между другото снощи по БТВ се цитира мнение на губернатора на Донецка област колко хора са се изселили след руското нахлуване като се употреби думата нашествие. Запитах се, а защо не чух някой да каза, че американското нахлуване в Сирия, Ирак, Афганистан, Либия и т.н., защо никой не нарече американците тогава нашественици, след като сме толкова правоверни, не водим войни и търсим да създадем рая на земята?

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
Демагогия !
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Демагог си ти, защото твоето поколение отминава, а аз съм роден 1994 г. и си длъжен да ме подкрепиш, защото в моите връстници е надеждата за бъдещето, а ти и твоите евроатлантически приятелчета хулите и обиждате всеки, който не мисли като вас само и единствено на база на това, че не защитават вашето. Естествено, че няма как да съм прав, всеки човек е грешен, всеки може да се самозаблуди, да се излъже, да тръгне по грешната пътека и да защитава грешните идеи и грешните хора, а ти смяташ ли се за прав като ме определяш като „дефектен мозък“ и на практика ми отвръщаш със същото, с което смяташ, че съм те предизвикал теб? Язък ти за годините. Ще приема твоите съвети, защото уважавам житейският ти опит, но ти не ми даваш съвети, а грозни квалификации. Е как тогава очакваш да реагирам по-различно от това, което правя в момента?
« Last Edit: 26.06.2022, 11:28:46 by AGENT 006 »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
Който живее от надежда- умира в отчаяние. Нищо не знаеш за комунизъм за да го възхваляваш, явно ти е от семейното възпитание, но аз имам ликвидирани роднини от комунисти.
Мисли си каквото си искаш, пък след 50 години ще можеш да си направиш равносметката на живота. За мен аз съм си я направил,- и грешки и провали нямам.
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Нищо не знаеш за комунизъм...
Цитираш мое мнение. Да, не знам и не искам да знам, искам тук и сега да се живее нормално, да се помирим за миналото си, да накажем и да наказваме хората, които заслужават да бъдат наказани за престъпления и да вървим напред, защото единственото, което има значение и което може да ни осигури път напред е върховенството на закона и за твоя информация баща ми работи в името на това върховенство на закона от 3-ти май 1988 г., а пред закона всички са равни. Смятам, че го знам по-добре от теб.
« Last Edit: 26.06.2022, 11:44:00 by AGENT 006 »

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Това е дискусия за "Политика". Не виждам нарушение на правилата, освен писането тук по тази дискусия.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
баща ми работи в името на това върховенство на закона от 3-ти май 1988 г., а пред закона всички са равни. Смятам, че го знам по-добре от теб.

Естествено е син да вярва на баща си ! Но кирливи ризи имат всички ! И е въпрос на време кои се вадят на показ. Така че не споменавай какво работи,и гордостта си я пази за теб.
Свобода за Украйна !

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
баща ми работи в името на това върховенство на закона от 3-ти май 1988 г., а пред закона всички са равни. Смятам, че го знам по-добре от теб.

Точно за закона, всеки си го преиначва, и по време на Вожда се видя, че важи само за тези които нямат пари. ;) Ако бяха всички равни пред закона, сега тези 240 маймуни трябваше да са в затвора, ама закона ги защитава. ;)

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Следващо писане по тази дискусия в тази тема ще доведе до наказание!
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София