Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 316926 times)

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Да, сигурно може да се премахне, но често това не се прави. Идеята ми беше да апелирам към модераторите да го забранят, защото не вискчи го изключват и вече сме го чели хиляди пъти под мненията.

Offline difian

• Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Да, сигурно може да се премахне, но често това не се прави. Идеята ми беше да апелирам към модераторите да го забранят, защото не вискчи го изключват и вече сме го чели хиляди пъти под мненията.
Аз трия като го видя в нечие мнение... ;)

Оправям също пълен/кратък член и още някои от най-бруталните грешки... Щеше да е яко, ако допускащите ги обръщаха такова внимание и на моите поправки, та да се присетят...  :neznam:

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Тази опция може да се махне само от приложението, не е свързана с форума.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
Като не щете да махнете бутона " Харесвам" поне сложете и бутон " Не харесвам".

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
Даже и бутон "Отвратен съм", трябва да има.
Свобода за Украйна !

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Е недейте де, с тези бутони за нехаресване ще се допринесе за негативен оттенък във форума. И после като започнете да натискате тия бутони, още повече ще започнете да се разправяте.

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
Сега като не съм съгласен с някой коментар пиша реплика за да отбележа моето нехаресване, ако има възможност да го правя с едно натискане на бутон на мишката ще си спестя поне половината мнения, щото съм мързелив!

Offline Chezare

• Запален по ГТ
    • View Profile
След като имаме създадена тема за ГТ в Босна и Херцеговина, не е ли редно постовете за Сараево от темите "Тролей/трамваи по света" да бъдат преместени там?

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Преди няколко седмици получих това предупреждение и бан. И тъй като авторът няма топки да получи и отговор, съм принуден да го пусна тук.
Quote from: Градски транспорт - София
От повече от половин година единствените мнения са ти в Политика и Коронавирус, силно натрапвайки своята гледна точка. Това е форум за градски транспорт, а не за политика и тези теми са странични, където да си изкажем мнението, но не и фанатично да защитаваме някои тези. Създаваш излишно напрежение вече дразниш голяма част от участниците, включително и от най-толератните.
Давам ти 2 седмици почивка и ако искаш да продължиш след това да си част от форума, трябва силно да намалиш писането в тези 2 теми и да се концентрираш в градския транспорт. За коментиране на политиката и коронавируса по-добре намери по-подходящи форуми.
Тази забележка е напълно без резон. Погледни по-добре в кои теми съм бил активен и не пропускай темите за градския транспорт в Шумен и в Швейцария, както и активността относно стари филмчета с автобуси, трамваи и влакове...
Едни хора имат право на пишат по 20 коментара на ден в теми политика и да провокират тролейки, а други нямат право на нито едно, защото мнението им не е политкоректно?
Не е сериозно. Животът ми за разлика от други не зависи от писане във форуми, с това напускам това несвободно и дискриминиращо свободното изразяване на мнение пропагандно форумче. Замисли се при следващи участници за отношението и тонът си и за това колко свобода допускаш, не проектирай комплексите си на другите хора. Адиос.

« Last Edit: 29.04.2022, 13:54:50 by yogimax »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
с това напускам това несвободно и дискриминиращо свободното изразяване на мнение пропагандно форумче.

Чао, намери си някое руско форумче и там си ги възхвалявай убийците !
Свобода за Украйна !

Offline Sixkiller

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
"Чао" звучи доста инфантилно!

Но и заради такова "чао" немалко хора напуснаха форума или изобщо спряха да пишат в последните няколко години. Замислете се защо.

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
Да си призная, точно yogimax и още няколко души, чиято активност 99% няма общо със специализацията на форума, едва ли ще ми липсват.

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Търсих опция за изтриване на профила, но не намерих такава. Моля модераторът, който ми е изпратил това нескопосано предупреждение и после се е скрил недостойно, забранявайки изпращането на отговор, незабавно да изтрие профила, заедно с всички мои съобщения, снимки и линкове, които досега съм пускал.
Благодаря на Sixkiller за подкрепата. Един от малкото незомбирани. ;)

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
Профил не се трие, тук ще си останеш регистриран до живот. Може да си смениш имейла, и отпишеш от темите за които си абониран, за да не получаваш имейли. А може и да напсуваш админа та да те лиши дългосрочно от писания, но пък може и да те осъди после за назидание.
Свобода за Украйна !

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
"Чао" звучи доста инфантилно!

Но и заради такова "чао" немалко хора напуснаха форума или изобщо спряха да пишат в последните няколко години. Замислете се защо.
И никой, напуснал поради тази причина, не ми липсва. И други няма да ми липсват.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Някой от екипа би ли ми обяснил докога ще продължава тази вакханалия в политическата тема? Хем се дразнят от мен, хем ми искат коментара, говорят за мен зад гърба ми в момент, в който не искам да се занимавам с тази тема, все пак съм тук заради транспорта, защото сме преди всичко транспортен форум, а ако се включа, въпреки че някои хора искат да го направя и знаят как точно ще го направя, Калин и Радо ще се включат директно или косвено срещу мен. Аз виждам, че щом допускате това да се случва, още повече след като някои от вас заемате директно страна срещу други потребители и си позволявате да ги обиждате като ги наричате мишки и т.н., този форум отдавна се е превърнал в придатък на БГ мама, но все пак от добра воля и като дългогодишен потребител бих искал да го кажа в прав текст, пък вие си избирайте след това дали да върнете форума в релси или да продължавате да го разграждате, аз правя всичко възможно да спазвам тематиката и правилата. Нещата отиват натам, че като се видим на улицата ще отвръщаме глави едни други и мислено ще се заплюваме, а не би трябвало да е така.
« Last Edit: 15.05.2022, 10:44:38 by AGENT 006 »

Sofiatransport транспортна база данни

- Галерия с над 72 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
Докато пропагандираш фашизоидните путлерски дейсвия така ще е. Дявола ако ти натиска клавиатурата- изгони го . Недей да пропагандираш в тази тема, и толкова, пиши си в интересуващите те теми, и всичко ще е точно. Не разбираш ли че целенасочено пропагандираш и заяждаш, и отговаряйки на някой пост се чувствуваш засегнат- признавайки се за такъв.
Ако напиша че има един простак, и ти отговориш,- значи се смяташ за такъв ! Е кой има проблем, аз, или ти че отговаряш ? Има още много да растеш и да учиш.

Много ви интересува транспорта, 93 страници- политика, 244 страници коронавирус...........
« Last Edit: 15.05.2022, 15:43:38 by я л т а »
Свобода за Украйна !

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
След като е пределно ясно кой на какви позиции е на тема политика и коронавирус, то просто не пишете и не четете тези теми, за да няма обидени. Наистина тук е транспортен форум, а тези теми станаха едни от най-популярните, което е доста абсурдно... Замислете се.
И вместо да хабите тази енергия в откровени глупости, бихте могли да я вложите в нещо градивно, като например да помогнете на сдружението да възстановяваме автобусите.
« Last Edit: 15.05.2022, 19:03:30 by ozzy »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
като например да помогнете на сдружението да възстановяваме автобусите.

Готово, къде да дойда да работя по възстановяването на автобуси ?
Свобода за Украйна !

Offline Sixkiller

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
И вместо да хабите тази енергия в откровени глупости, бихте могли да я вложите в нещо градивно, като например да помогнете на сдружението да възстановяваме автобусите.

Добър призив, още повече, че някой се занимаваме със запазване на автобусната история на България от времето, когато нямаше Сдружение и нямаше автобуси  ;) 

Следователно, смятам че трябва да обсъдим дали е нужно и създаването на специализиран и напълно отделен сайт за българските автобусни предприятия, така че с общи усилия да дигитализираме историята на българското автобусостроене, поне докато имаме възможност да набавяме материали от различни и съществуващи все още исторически източници.