Не е точно "развитие", но в станция Цариградско шосе, не може ли да се строи подземен тунел със съгласие на МЕТРО Кеш Енд Кери, Оутлет Център, Техномаркет и Капитал Форт с директна връзка с метрото до посочените сгради/бизнеси/магазини? Все пак, станцията вече има директен тунел до Дружба от другата страна?