1
Актуална информация / Re: Аварии на возилата
« on: 12.06.2026, 14:12:23 »
В 12 часа бутаха 3001 през „Гарибалди“ към депо.
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Добавяме към статистиката и аварията му още преди 6 и половина тази сутрин.676 изкара два дни на линия безпроблемно. Дано и занапред. Иначе в салона е поставен инвертор за новия компресор, отгоре има капак “не сядай” като на български. Дано е успешно.Изобщо не е безпроблемно. Пак прави същия номер като преди и регулатора светка почти на всяко тръгване, цял ден трябва да си играеш да щракаш. Светка индикацията за повреда в маслените станции (нито са топли, нито миришат), след което започва да спира много по-рязко и да хаби целия въздух. Служителката в депото, която гледа за маслото казва, че компресорът е сложен така, че пречи. Днес не е на линия.
4401-23 10.06.2026 {4} by Sofiatransport transport gallery, on Flickr
4111+4116-20 & 4401-23 10.06.2026 by Sofiatransport transport gallery, on Flickr
4101+4105-20 10.06.2026 {5} by Sofiatransport transport gallery, on Flickr
4410-23 & 4101+4105-20 10.06.2026 {1} by Sofiatransport transport gallery, on Flickr
4121+4123-20 10.06.2026 {3} by Sofiatransport transport gallery, on Flickr
Какво стана с другия подобен случай на Възкресение, при който загина сирийският лекар?Виктор Илиев получи 20 години лишаване от свобода, но както казвам това не е достатъчно. Политиката за обществена отговорност зад волана трябва да се набива по всички възможни начини, което не се прави. Не може половината билборди да са с реклами на хазарт, другата половина на електронни цигари, брандове и всякакви глупости, а да няма един билборд с послание за безопасност на пътя, което да е точно насочено към ей тези луди глави, които вдигат 200 градско и на двулентови пътища. Само вижте снимките от вчера в какво състояние е пътя и си дайте сметка колко умопомрачен трябва да си, за да вдигаш такива шеметни скорости на такова място.