21
За системата като цяло / Поддръжка и експлоатация на возилата
« on: 08.11.2013, 09:01:38 »
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=5188.msg100009272#msg100009272
Мисля, че това и заформилата се дискусия по-добре ще се върже тук.
Смятам проблема коментиран в темата за авариите за принципен, който може да възникне за всякакъв/и друг/и автобус/и и всякакви други превозни средства и ако се пише в съответните теми за тях би се заформила дискусия, която да възпрепядства прегледността на съответните теми, както всъщност става в темата за авариите, благодаря.
Мисля, че това и заформилата се дискусия по-добре ще се върже тук.

Смятам проблема коментиран в темата за авариите за принципен, който може да възникне за всякакъв/и друг/и автобус/и и всякакви други превозни средства и ако се пише в съответните теми за тях би се заформила дискусия, която да възпрепядства прегледността на съответните теми, както всъщност става в темата за авариите, благодаря.

