Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 316752 times)

Online difian

• Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Щом е написано в медия,- то тя носи отговорност за написаното.
Стига си чел като дявол (бих казал и повечето хора) Евангелието... Масово цитирате "статии", които нямат автор и дата, "медията" няма официални контакти, не е посочен собственик и обявена редакционна политика....

Иначе и сам се канех да отовря темата, когато имам възможност да седна на компютър, ще направя това, което обещах, като заключих темата....
« Last Edit: 03.12.2021, 15:22:13 by difian »

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
[Стига си чел като дявол

Сега това квалификация от модератор ли е ?

Ще чета каквото си поискам, а на който не му харесва го подминава като безинтересна жена на улицата.
Защо е нужно открито заяждане ? По този начин някои се чувствуват по възвисени ли, комплексите си галят ли ?
Свобода за Украйна !

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
Просто човек трябва да има малко самокритичност и адекватна оценка на това, което чете, дори когато то съвпада с неговите нагласи.
Цитирането на очевидно абсурдни материали без произход предполага, че четящия и цитиращ ги, ги приема за чиста монета само, защото са в духа на убежденията му, което в никой случай не говори добре за ориентацията му в заобикалящата го (обществена) обстановка.

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
Свобода за Украйна !

Offline tm0

• Нямам спирка
    • View Profile
Понякога не участвам в някои от етапите в анкетата Снимка на месеца. Периодично се подбират снимки не от всички хора, направили публикации в текущия месец. Това е дори когато авторите на снимките имат двуцифрен брой гласове. Подборът на снимките не трябва да се прави преди последния ден на предходния месец, т.е. написаните правила не се спазват.
------------------------

Online difian

• Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Мисля, че отдавна го бях предложил, който се счита за достен и мисли, че дадена негова снимка заслужава да се бори в конкурса, трябва да се публикува в нарочна тема. В момента мотговорния модератор подбира снимки от няколко теми, от мнения с повече от една снимка.... Лайковете не са атестат за нищо, личното ми впечатление е, че масово в темата за снимки публикуват няколко души с мерак за това, често се бълва и плява, сипят се поздрави, все едно е събрание на ракия и мезе.... лично аз лайквам снимки с наистина художествена стойност или рядка/интересна ситуация.... Лайковете под мнения могат да се слагат завинаги. Сега, можем да харесаме 100 потрежителя снимка от 2007 и можеш да питаш, защо не е обявена за снимка на десетилетието.... ;)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Настоявам да получа обяснение защо мнението ми в темата Пътна инфраструктура - обща тема от тази сутрин е било изтрито.

Sofiatransport транспортна база данни

- Галерия с над 72 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Настоявам да получа обяснение защо мнението ми в темата Пътна инфраструктура - обща тема от тази сутрин е било изтрито.
За празно политиканстване си има тема. Има и говорилня.
Пропуснах предупредителните проценти, но явно напразно съм разчитал на съзнанието ти като дългогодишен форумист.
« Last Edit: 07.01.2022, 19:21:47 by blagun »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile

Е нищо де, прочети си го в темата"Изтрити".
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Какво му е „празното политиканстване“, да кажеш истината такава, каквато е ли? Никого с нищо не съм предизвиквал, за да заформям дискусия, просто си изразих мнението. В крайна сметка всичко в света е политика и всички хора са политици по един или друг начин, също както всички сме длъжни да защитаваме интересите на истината спрямо „толерантното“ нежнословие, което е завладяло всички обществени сфери, превръща журналистиката в пропагандистика и сее хаос и всепоглъщаща лъжа. Омръзна ми да живея в един зле уреден град, който се управлява на санитарен минимум и нямам никакво намерение да си го премълчавам ако искам да постигна нещо.

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Има ли в излиянието ти една дума, свързана с дискусията,  а именно- тунелът на НДК? Има ли нещо ново, което не сме предъвквали над 10 години, откакто се точи безхаберно реорганизацията на това място? Хайде, не се прави на онеправдан борец за истина! Независимо дали излиянието е за възхвала или за хейт, то си е говорилня. Ако пиша, че през зимата е студено,  то е истина, но за темата е оффтопик. Не е допустимо във всички теми да се прелива от пусто в празно и да се разводняват. Олег се научи на това и се изявява само на допустимите теми. Като искаш, можеш да му правиш компания,  там отдавна не се трие нищо.

С това приключвам дискусията по въпроса,  като при следващ постинг в този дух следва почивка от писане.
« Last Edit: 07.01.2022, 23:30:37 by blagun »

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Да, мнението ми беше отклонение от темата наистина, но не може всичко винаги да бъде абсолютно стриктно. Както и да е и аз приключвам. Приятна вечер ти пожелавам.

Offline Mammoth

• Нямам спирка
    • View Profile
И преди съм задавал въпроса, и сега ще го задам. До кога с квалификациите?

Явно вашето шопско племе просто сте си такива - все друг да ви е виновен, вие сте си "Света вода ненапита" по подразбиране. :crazy: :/ От хиляда кладенеца вода изкарахте, включително оплюхте и заклеймихте инакомислещите колеги като мен, които се изказват измежду постовете на "отсрещния лагер".
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
Това е обикновено ... провинциално изказване, не е квалификация. Наслушал съм се на такива.
Хубаво е да се знае, че шопите са около София. Градът винаги е бил пъстър, още от древността. След Освобождението в новата столица пристигат държавни деятели от всички краища на страната. Всеки следващ нов политик е водил със себе си семейството, а в последствие и приятели с техните семейства. Това е непрекъснат процес до днес. Западно от бул. "Хр. Ботев" в началото на ХХ век са се формирали няколко квартала от бежанци от Македония. През 70-те години на ХХ век населението на града се е удвоило. За последните 30 години има още едно удвояване (че и повече) и при това не е от естествен прираст ... Тъй, че днешните софиянци определено не са шопи.
Но, виж тенденцията да се оневиняват водачите с цената на всичко, дори оклеветяване на всичко живо е чисто форумно явление.
Конкретно за случаят, станал повод за "шопите", водачът (по негови думи) е търсел музика в телефона.
« Last Edit: 10.01.2022, 14:49:44 by emm_1968 »
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Шопите около София далеч не са еднакви и те - много зависи дали местата са си останали затворени или отворени откъм новозаселници. Например шопи от Драгалевци, Симеоново и Бояна са едно, шопи от Бистрица и Железница са второ, а шопи от Панчарево и Лозен съвсем трето и четвърто.  Онези покрай Банкя-Иваняне-Люлин и те са по-различни от онези дето изброих,
Като цяло българинът е доста лош човек - погледнато към 21-ви век.

Нямаше особен смисъл от цялото ми мнение, просто като прочетох, че blagun ме дава за пример и се развълнувах  :rolleyes:
Украйна, победа!

Offline rado84

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Тъй, че днешните софиянци определено не са шопи.

Днешните "софиянци" се прибират по родните си места всяка събота и неделя. Тези, които оставаме тук, дори и събота и неделя, защото нямаме родни места, по които да се приберем събота и неделя - това сме шопите. Демек, около 600 000 души.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Излязохте извън темата. Дискусията за "шопите" може да бъде възобновена в подходяща тема!
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Привет Началници!

Помня, че и преди е ставало на въпрос, но вече смятам, че трябва да се вземат мерки: Може ли някак си да се забрани това досадно явление да пише под мненията кой как е изпратил дадено съобщение, тип "пратено с Tapatalk". Толкова е досадно! Много важно кой от какво и как го е написал, че трябва да го четем всеки път, още повече, че това е един вид натрапваща се реклама на нещо си. Моля, да разпоредите забрана за това. Благодаря!

Offline Dimitar155

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Хората които ползват Tapatalk трябва сами да го изключат. От основния екран на приложението се отива на последния таб -> Настройки -> Подпис и от там се изключва.

Offline poly911

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Това може да се премахне от настройките