Author Topic: Документи: спирките на линиите през годините  (Read 5368 times)

Offline xЗm

• Наистина съм луд
  • www.spirka.org
    • View Profile
    • spirka.org
    • Email
Прилагам малко документи от 92-95 + 2000-ната година от бившата документална картотека на АТ4 Република:

Offline xЗm

• Наистина съм луд
  • www.spirka.org
    • View Profile
    • spirka.org
    • Email
Интересен е коменатрът на каротан за А30 - движи се само ПРАЗНИК. Някой да има предположения и разяснения по темата?

Offline mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
Интересен е коменатрът на каротан за А30 - движи се само ПРАЗНИК. Някой да има предположения и разяснения по темата?
Ето ти и отговорът 10 години по-късно. Причината е, че след отделянето на Република от Земляне, известно време 30 и 31 остават делник в Земляне, а празник се обслужват от Република. Причината е, че Земляне има твърде много планински линии и повече шофьори трябва да работят в почивните дни, за разлика от Република, където е обратното - тогава Люлинските са много орязани.

Offline Metan

• Нямам спирка
    • View Profile
Това съм го снимал май в "Движението" на Банишора, не знам дали още стоят разлепени там.

Offline RADOCVET

• Moderator
  • Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Сега гледайки маршрута на 19, наистина на Руското посолство имаше спиркознаци от онези старите сините с надпис "Спирка Временна". Сега го връзвам с преместването на спирката, която е била от другата страна на кръстовището.

Иначе такива маршрути имаше във всички според зачислението им по линии трамваи.