Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ivan3275

Pages: [1] 2 3 ... 65
1
За съжаление пораженията са доста големи, не вярвам някой да тръгне да се занимава да го възстановява.

2
Автобуси / Re: МАN/MANAS SG 262 (2131-2160)
« on: 31.05.2026, 08:37:39 »
Да знаете, че и 2160 се е предал със свалени ДК. номера е от 29.05.2026г. явно защото вече е време да дойдат Мановете от Виена

3
Автобуси / Re: BMC Belde 220/250-SLF
« on: 28.05.2026, 16:28:55 »
Според бусфото 2745 от 27.05.2026г. със свалени ДК.номера.Официално брак.

4
Автобуси / Re: МАN/MANAS SG 262 (2131-2160)
« on: 28.05.2026, 16:26:39 »
Колеги току що разбрах от бусфото (руския сайт)от колега Ивайло,че 2150 и 2152 са със свалени ДК. номера от 27.05.2026г.значи реално са официално брак.

5
Актуална информация / Re: Наряди
« on: 15.04.2026, 19:46:15 »
Колеги забелязахте ли че 150 от днес е от Земляне, прибрах се с 1220 от метростанция Сливница към Обеля 1.

6
Да 211 беше на Малашевци. ама не помня да е минавал през Земляне. Помня,че и той беше до Обувния завод. Но инвентарния номер със сигурност ми се вижда 2443. Той като нов беше с черна решетка после стана сребриста. За табелата не съм сигурен с точност наистина, но знам със сигурност, че беше титуляр по линия 120, а в случая може да е бил писан  някъде на друга линия.

7
Ценна снимка, тъй като гледам този Икарус трябва да  е 2443 АП 2443 след цялостната преномерация и пререгистрация през 82ра ‐ 83та години. И табелата предната особено ми се вижда да е 120. И веднага казвам защо, защото по онова време 2443 беше титуляр по линия 120.

8
Автобуси / Re: Ikarus 280
« on: 15.12.2025, 10:42:52 »
На първата снимка мисля че е 1120. Номерът започва с АД, а не с АП.
Ценни снимки,  да наистина е 1120 това е реално началото на 80-те преди цялостната преномерация на автобусите от Малашевци с цифра 2××× и уеднаквяване на регистрационите номера някъде между 1982-1983 година.

9
А какво става с 1179 работи ли вече, защото във фейсбук се появи снимка  как е бил преди и как е сега.

10
Други градове / Re: Костинброд
« on: 19.11.2025, 08:46:02 »
От фейсбук страницата на trinmo.org  се появи информация, че през нощта е възникнал пожар в гаража на общинския превозвач. Изгоряли са напълно 4 автобуса, 1 ученически автобус и 2 буса. Ето и снимка по долу от страницата.

11
Автобуси / Re: Ikarus 280
« on: 08.09.2025, 21:16:41 »
Регистрационният номер на този Ikarus - 280 изглежда като АП 0225, но не знам дали е софийски, защото по-нагоре се вижда нещо като герб. Автор и притежател: Мариета Георгиева.
Нека да поясня с точност, това е Великотърновски Икарус само,че от дапа на Горна Оряховица много добре го знам виждал съм го доста пъти преди време и регистрационния му номер е  ВТК 0226. Затова и гербът е на Велико Търново. Автобусът е внесен през далечната 1982г.

12
Автобуси / Re: Автобусни дискусии
« on: 25.06.2025, 23:42:04 »
Във Варна гледам да ги редактирам, но някой след мен минава и пише някакви автобуси че са за брак...
Ще трябва някой да говори с този човек Тролеи Пазарджик на всякъде се меси и променя нещата,аз не успях да постигна успех,защото и в раздела на София се меси, вие ако можете говорете.

13
Тролейбуси / Re: Škoda 9TR
« on: 17.05.2025, 15:55:46 »
Тази Шкода е пловдивска,иначе снимката е много ценна.

14
Колеги понеже няма специална тема за иранските мерцедеси и понеже 1003 остана единствен та въпросът ми е жив ли е още този мъник или и той е бракуван вече?

15
Автобуси / Re: Ikarus 280
« on: 05.05.2025, 22:51:56 »
Прекрасен архив от снимки много ценни кадри. На първата снимка е 693 АП-5589 още пресен нов на близо един месец служба, автоматик.

16
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 345 (G)/Conecto (G)
« on: 06.04.2025, 08:52:50 »
А какво става с тези дето са изцяло изтърбушени 1931,1933,1907,1947,онова БМЦ обърнатата 2742 и зелените 1761,1769 и червения 1767 разчистиха ли от тях или още са там?

17
Бракуваните 19 ки + двата къси зелени също ги чистят от плаца
Да видим дали и 1416 ще замине към скрападжиите. Ако са му подновили гражданската ще е чудо.

18
Тези снимки са много  ценни въпреки, че са качвани в темата вече преди време и с точност са взети от visualarchive.bg  там по години има доста архивни ценни кадри.

19
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 345 (G)/Conecto (G)
« on: 18.03.2025, 13:40:16 »
Простете за въпроса,но явно нещо съм пропуснал някой знае ли кога точно е спрян 3308 и дали е бракуван вече и заминал към Макметал. Също и изгорелите 3306 и 3300 дали са заминали?

20
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 345 (G)/Conecto (G)
« on: 14.03.2025, 17:28:05 »
Да видим дали няма и някои от "музейните" да заминат...
Да така е дано не замине и Икарусът 2427,че откакто го изкараха извън халетата си е под ударите на атмосферните условия, но да не рзводнявам темата.

Pages: [1] 2 3 ... 65