Author Topic: ПОЛИТИКА=?  (Read 378111 times)

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
Re: ПОЛИТИКА=?
« Reply #4140 on: 07.04.2021, 19:36:43 »
Радев е сравнително интелигентен, добре образован, всички видяха какво може със самолет на авиошуто, знае няколко чужди езика, видимо необвързан с тъмния свят. Грешката му е, че се поддава на провокациите на властта да отговаря и създава впечатление за явни политически пристрастия, а понякога и сам поражда конфликти. Въпреки това се радва на сравнително висок рейтинг, което е обяснимо на фона на Борисов и Плевнелиев.
На президентските избори просто от тези, които имаха реални шансове, той беше най-силният кандидат.
Нека не забравяме, че на балотажа, алтернативата беше Цецка Цачева. Ако много хора се чудят кой би харесвал Радев, на мен ми е много по-интересно дали същите биха харесвали Цецка Цачева. Според мен просто това беше най-доброто от предложеното... можеше и по-добре, ама нямаше.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4141 on: 07.04.2021, 19:36:52 »
Аз харесвам Радев като човек, НО, като политик е кръгла нула и не става ! Въобще военни и милиционери имат обременено мислене/разсъждения, и за политици не стават.

Доста съм съгласен. Само, ЧЕ понеже не харесвам Борисов НИТО като човек, нито като политик и понеже до 4 април имаше ОЩЕ по-нехаресвани алтернативи в НС като шкембе войвода и Валери+Магарешки ми остава само човекът Радев и политиката дето я прави добрия човек. В момента, в който се намесят неговите съветници и нещата се развалят при Радев от некадърност.
Но до скоро това беше официалния държавник като избор.

@mlk, не знам на какво се вързвам? Аз за Радев не съм гласувал. На 1-ви тур гласувах за Трайчо Трайков, а на втория тур нямаше причина да загубя час и нещо да ходя. Аз нямаше как да гласувам нито за Цецка, нито за Радев, който говореше русофилски небивалици за Крим и санкции.
Не съм гласувал и на предните избори за НС през 2017 г. поради една проста причина - имах адресна регистрация във Варна, а не живеех вече там. Идеята да спя по влаковете или да ползвам хотел ми се видя неприемлива и после 2 дни на рециклирам от умората.

Обаче ти така и не каза дали си гласувал последните години!
Иначе ти се чудя за какви маркетингови фокуси ми говориш след като аз съм гласувал от 1995та (станах на 18 години) до 2001-ва за СДС,  след което за ДСБ (ОДС, Синя коалиция, ДСБ+БДФ, ДБ). Нова Република не я споменавам, понеже не гласувах на тези избори.
За президент винаги съм гласувал за кандидата на ДСБ (примерно Неделчо Бероново) с изключение на 2011-та, когато кандидат на СК за президент беше сегашния лидер на СДС - Румен Христов. Сметнах, че анлъш-вериша за кмет на София (да е от ДСБ, мисля беше Светослав Гаврийски) мен не ме засяга тъй като бях жител на Варна и няма причина поради която да надмогна отвращението си. Тогава на 1-ви тур гласувах за Кунева. На 2-ри тур гласувах за Плевнелиев.

П.С. На балотажа за президент през 2006 г. с кандидати Сидеров и Първанов си направих невалидна бюлетината като надрасках с огромни букви "НЕ!" върху двамата.

* * *
Захариева твърди, че ГЕРБ няма да предложат за МП Борисов:
https://petel.bg/Ekaterina-Zaharieva--Borisov-nyama-da-e-poveche-premier__401754
« Last Edit: 07.04.2021, 19:52:23 by ooleg »

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4142 on: 07.04.2021, 19:51:18 »
На 1-ви тур гласувах за Трайчо Трайков, а на втория тур нямаше причина да загубя час и нещо да ходя. Аз нямаше как да гласувам нито за Цецка, нито за Радев, който говореше русофилски небивалици за Крим и санкции.
И аз гласувах за Трайчо на първия тур, но на втория нямаше как да не гласувам за Радев при опасността Цецка да ни е президент.
П.С. На балотажа за президент през 2006 г. с кандидати Сидеров и Първанов си направих невалидна бюлетината като надрасках с огромни букви "НЕ!" върху двамата.
Това никога не съм го разбирал, както и "Не подкрепям никого"... Разкарал си се да гласуваш, но си пуснал глас без стойност, който ще видят само членовете на секционната комисия и до там. Изразил си някакво недоволство, ама никой не е разбрал за това. Задоволил си някаква собствена илюзия, че ще накривиш на някой шапката и нищо повече... че и го смяташ за много значима постъпка. Сякаш гласуваш в услуга на някой и така ще го прецакаш.
Лишено е разумна логика.
« Last Edit: 07.04.2021, 20:32:09 by bdz43r »

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4143 on: 07.04.2021, 20:00:32 »
Дрънканиците му за руското знаме, което вече се вее над Крим и за премахване на санкциите срещу Русия ме дразнеха много за да гласувам за Радев, въпреки, че е роден като мен в Димитровград. То от Димитровград е още Ангел Ангелов (мъжа на Манолова, който беше и кмет на града веднага след 89-та), още Емил Хърсев, от там е и Барни (Данаил Кирилов), израснали са още Веждито и Ваня Костова от Тоника СВ. Сметнах, че достатъчно различни са като хора за да ми е определящо в избора.
В тоя ред на мисли се чудя водачката на ДБ за 29МИР Хасково, и шефка на ДСБ - Катя Панева

дали ще предпочете да остане общински съветник в Димитровград или ще стане депутат. Те семейно с баща си държат аптека в града. Баща и Максим Господинов

беше в СДС още от създаването му. После му загубих биографията. Но в Дград като се кажеше "доктора" ....

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4144 on: 08.04.2021, 10:54:14 »
Издигането на Цецка Цачева за президент си беше направо подигравка. Борисов си мислеше, че народът е толкова оглупял, че и магаре да издигне за кандидат, ще го изберат. За мен Радев е противоречива личност. Не ми харесва това, че е подвластен на руските интереси, а също така не попречи за избирането на Гешев за главен прокурор. Уважавам го затова, че подкрепи протестите срещу Борисов и Гешев, а не се скри.

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4145 on: 08.04.2021, 11:38:27 »
Тази година политическия сериал се очаква да е дълъг и забавен... е възможно да ни излезе през носа, но поне няма да ни е скучно !

Относно Радев си мисля, че шанса му да бъде издигнат отново от страна на столетницата за кандидат президент е близък до нула и ще си остане само с този мандат!

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4146 on: 08.04.2021, 11:44:25 »
Относно Радев си мисля, че шанса му да бъде издигнат отново от страна на столетницата за кандидат президент е близък до нула и ще си остане само с този мандат!
Мисля, че вече не е толкова зависим от подкрепилата го партия и има доста добри шансове и без нея. Тя и без това вече не е толкова популярна, а се видя, че хората имат повече предпочитания към конкретни лица на избори, а не към партии. Не се сещам какви достатъчно силни кандидати могат да излъчат водещите партии... Бойко, Слави и Корнелия? Радев вече върви към края на мандата си с все още задоволителен рейтинг и летвата е доста висока.

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #4147 on: 08.04.2021, 11:50:22 »
Баце се отказал от депутатския мандат. Дали ще бяга към Дубай или ще се скрие като Доган? Ще е интересно.

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4148 on: 08.04.2021, 11:57:45 »
..., а се видя, че хората имат повече предпочитания към конкретни лица на избори, а не към партии. ...

Аз също гласувам мажоритарно за конкретен кандидат, когато има такава възможност ! Уверил съм се , че партиите използват предизборните си програми предимно за лов на шарани и нямат никакво намерение да ги изпълняват..., е случва се понякога нещо да се изпълни по случаеност !

Нещо забавно: https://trud.bg/article-5043649/

Online RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #4149 on: 08.04.2021, 13:40:16 »
Е то президентските избори са си мажоритарни - гласува се за конкретен човек. Аз твърдо не харесвам Столетницата, но това не попречи, предвид алтернативата, да подкрепя Първанов за втория му мандат.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4150 on: 08.04.2021, 14:07:46 »
Тази година политическия сериал се очаква да е дълъг и забавен... е възможно да ни излезе през носа, но поне няма да ни е скучно !

До тук оглушките на Нинова и струваха няколко хиляди гласа.
Ако го дава в същия дух какво ще стане?!
Баце се отказал от депутатския мандат. Дали ще бяга към Дубай или ще се скрие като Доган? Ще е интересно.

На Баце не му трябва депутатски имунитет докато Гешев е главен. Трябва му охрана и ако може НСО. Той показа, че ненавижда институцията парламент и я смята за излишна.

Аз също гласувам мажоритарно за конкретен кандидат, когато има такава възможност ! Уверил съм се , че партиите използват предизборните си програми предимно за лов на шарани и нямат никакво намерение да ги изпълняват..., е случва се понякога нещо да се изпълни по случаеност !

Аз не вярвам на мажоритарния избор за момента. Според мен той си работи по естествен път при избора на постове заемани от 1 човек - президент и кмет. За НС не вярвам!
Защо?
Много просто ! Всичко политици в ГЕРБ доказаха, че плюят на чест и достойнство пред Баце! Или пред мъните на Баце! Все тая!
Освен това лъжат в лично качество много повече от партийно качество. Дето се казва като се наяде за 4 години и прибава милионите - после може и посрамен да си стои богат. Докато унищожаването на цели партии се прави по-скоро от глупост и гордост на личностите.
Също така не съм забравил преврата от 19 май 1934 и какво се случи!

Е то президентските избори са си мажоритарни - гласува се за конкретен човек. Аз твърдо не харесвам Столетницата, но това не попречи, предвид алтернативата, да подкрепя Първанов за втория му мандат.
В предвид на това, какво направи Първанов на Иво Инджев и предаването му "В десетката" по бТВ не сметнах, че има нещо положително точно в Първанов! Съшо така ми беше прясна подкрепата му за Слободан Милошевич.

То за свалянето на Милошевич най-голяма заслуга има Георги Коритаров!
https://ivo.bg/2021/04/06/%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%b6%d0%be%d1%80%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b1%d0%be%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%b0-%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b5%d1%82/
https://www.svobodnaevropa.bg/a/31189634.html

* * *
Що се отнася до мнението ми за сегашната ситуация - аз съм я казвал и само ще я кажа с няколко думи!
Смятам, че трябва да се направи правителство БЕЗ ДПС и ГЕРБ и без да участва БСП, а само да го подкрепя. По темите, в които БСП е абсолютно вредна - данъците, външна политика , там ДПС е на обратното мнение и ГЕРБ и няма голяма опасност от осоциалистичване и орусначване на правителството.
Мандат до май месец 2022 г.
Причина - да не пукясаме от коронавируса и икономическата стагнация. Също така да може да се разкарат кадрите на ВМРО/НФСБ от всичко държавно и ЦИК, защото ако сега до 2-3 месеца има нови избори, те ще се съберат отново НФСБ и ВМРО и ще влязат чисто механично.
Също така се вижда (примера с Гълъбово и селата около него), че ДПС е набарало дори Марица-Изток и сигурно има 3% в тези 10%, които са абсолютно изкуствени под икономически натиск.
Освен това е абсолютна тъпотия да не се разреши гласуване по пощата в тази пандемия и видео наблюдение на броенето.

Резултатите от паралелното преброяване на "Ти броиш"
https://tibroish.bg/results/parliament-2021-04-04/
при 99,19% обработени протоколи показва доста близки резултати с официалните. Което потвърждава моята теза, че методите на фалшификация се правят в секционната комисия и при "мотивирането" на избирателя. Т.е. изборите са сбъркани на квантово ниво, не на макро.
« Last Edit: 08.04.2021, 14:41:34 by ooleg »

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4151 on: 08.04.2021, 17:03:08 »
Хаджигенов , почна да доказва, че тая работа с разпускането на протестите на дена на Будителите не е минала безплатно:
https://afera.bg/%d0%bb%d1%8a%d0%b6%d0%b5%d1%86-%d0%bb%d0%b8-%d0%b0%d0%b4%d0%b2%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d1%85%d0%b0%d0%b4%d0%b6%d0%b8%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%81%d1%82/
https://afera.bg/%d1%85%d0%b0%d1%85%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%bb%d0%b0%d1%81%d1%82-%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d0%b8%d0%b7%d0%bf%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0/

https://petel.bg/Manolova-za-Hadzhigenov--Ne-e-zadalzhitelno-toy-da-e-chast-ot-parlamentarnata-ni-grupa__401831

Това да ми се "жертваш" да влезеш в правителство сме му се нагледали! Особено последните 4 години много "жертви" "паднаха"!

Offline Sixkiller

• Защо пиша толкова много?
  • Стига фира!
    • View Profile
« Reply #4152 on: 08.04.2021, 17:27:50 »
Може просто да опипват почвата. Не е задължително това, което се случва пред камерите, да се случва и наистина. Очаквам, че все пак ще направят кабинет - по всяка вероятност с подкрепата на БСП.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4153 on: 08.04.2021, 18:34:29 »
Съгласен съм! Лошото е, че Хаджигенов ми е подозрителен още от зимата. А като срещтнах на Пиртоска Арман Бабикян някъде януари-февруари дали ми е запомнил физиономията от някой протест щото на едно въстание (3-4то) стоях 1-2 часа съвсем до тях, но факт беше, че като излязох срещу Бабикян направи ъгъл от 45 градуса за да иде в "другата лента".
По принцип на Пирорска човек разминава много хоира, но точно Бабикян на 3-4 метра взе да се движи под 45 гр.
Най-вертоятно като забележи слабо познато лице веднага го свързва с протестите и за всеки случай го разминава щото не знае кой какъв е.

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • antiMASKer
    • View Profile
    • Email
« Reply #4154 on: 08.04.2021, 18:50:50 »
Нещата се договарят или случват "на маса", в кабинетите и офисите само се парафират, а камерите и изобщо СМИ, са за накрая.
От там идва самочувствието на сервитьорите, секретарките и телевизионерите - мислят, че са сила, но са си обслужващ персонал  ;)

пп Този на последната снимка, не е от послушковците, нищо че го употребиха докрай.

Dream on @Радоц%ет, ама не си в час

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4155 on: 08.04.2021, 19:29:31 »
Сутринта гледах сутрешния бок на БНТ за известно време!
Водещата беше неузнаваема в сравнение с предните месеци!
Ама тя сияеше! Ама светиха и очите, и искряха!
Ама задаваше смислени въпроси! Ама дори задаваше нудобни въпроси! Ама тя беше журналист!
Е как така бе мацьо се преобрази за няколко дни! Как така можеше да му стане кеф на човек да те гледа, дето от протестите насам ми се повдигаше от воденето!
Боже, чудеса ставали!

* * *

Хаджигенов, заплашва Манолова и Дончева, че ще навие Бабикян и ще ги остави без Парламентарна група щото ще паднат под 10 души!!
Такова предателство към избирателите - здраве му кажи! Те са гласували за всички заедно!
https://lupa.bg/news/hajigenov-stava-nezavisim-deputat_112095news.html

и става още по-грозно
https://lupa.bg/news/palen-razpad-kandidat-deputati-na-ismv-psuvat-maya_112105news.html

Аз просто се чудя, не си ли мислят от дуото, че падат в очите на хората като лавина???

Ето и Минеков им го казва ....
https://fakti.bg/mnenia/569385-prof-minekov-publikuva-pritcha-predateli

Прикaзкa зa тритe пaртии нa юнaцитe и чeрвeнoбузaтa им пocърнaлa тъщa.

Цeлтa нe e злaтнaтa ябълкa, жeлaниeтo ни бeшe юнaцитe дa oтрeжaт глaвaтa нa лaмятa. Ябълкaтa c нeйнoтo витaминoзнo cъдържaниe ocтaвa нa дървoтo, лaмятa лeжи тeжкo рaнeнa, a юнaцитe ce кoлeбaят кaк дa зaoбикoлят рaнeния звяр и дa cтигнaт дo зaвeтнaтa цeл. Три дни яли, пили и ce вeceлили, лaмятa oздрaвялa и пoбecнялa в жeлaниeтo cи зa мъcт и влacт.
Тук прикaзкaтa нямa щacтлив крaй. Eдиният хрaбрeц приeл дa бъдe нa cлужбa при лaмятa, тo и бeз другo лaмятa винaги щe бъдe гocпoдaр. Втoрият ce прибрaл пocърнaл у дoмa и oбeщaл нa cвoитe cъceляни дa прoбвa пaк. Трeтият зaминaл нa гурбeт, oтчaян oт липcaтa нa жeртвoгoтoвни юнaци.

Пoукaтa oт прикaзкaтa.

Eдинcтвeнoтo и прaвилнo рeшeниe нa пaртиитe и кoaлициитe oт oпoзициятa e яceн oткaз oт кaкъвтo и дa билo кaбинeт, oткaз oт мaндaт и нoви избoри. Щe имa дocтaтъчнo врeмe зa бързa прoмянa нa избoрния зaкoн, диcтaнциoннo глacувaнe и в двeтe възмoжнocти, видeoнaблюдeниe, мaшиннo глacувaнe зa вcички.
Щe имa нecъглacни. Тoвa ca тeзи, кoитo пoхaрчихa oгрoмни cрeдcтвa, зa дa пoпaднaт cрeд избрaнитe. Други взeли крeдит зa кaмпaния щe ocтaнaт длъжници. Oбeщaлитe уcлуги и блaгoдeнcтвиe щe ce прeвърнaт в лъжци. Впрoчeм цялaтa cпoмeнaтa групa, пoтънaлa в нaдeжди зa блaгoдeнcтвиe мoжeм дa oпрeдeлим кaтo прeдaтeли пo oтнoшeниe нa ocнoвнaтa цeл – прeмaхвaнe нa упрaвлявaщaтa мaфия.
Кoшмaрът в глaвaтa нa упрaвлявaщия пaдишaх e cлужeбнoтo прaвитeлcтвo. Тoвa крaткocрoчнo явлeниe щe бъдe oтгoвoрнo и зaeтo c eдинcтвeнaтa цeл – чecтни, зaкoнни избoри. Рeзултaтът зa пoбeдитeлитe щe бъдe удвoeн и рeшaвaщ.
Нужeн e курaж и търпeниe.
Eceнтa щe бъдe нaшaтa прoлeт.

ВМ

/ Eдинcтвeн члeн нa „Пaртия нa прoтecтa“ и нeин прeдceдaтeл, ocтaнaл бeз пoжeлaнo пaрлaмeнтaрнo приcъcтвиe или кoaлициoннo cъвкуплeниe/

Не съм съгласен само в прекалената вяра, че на 2 на 3 и ще се организират честни избори. Отделно има и разни разбити бизнеси, човешки съдби дето ще си почакат още доста и евентуално....
« Last Edit: 08.04.2021, 22:40:47 by ooleg »

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4156 on: 09.04.2021, 13:49:16 »
https://afera.bg/%d0%be%d1%82%d0%b2%d1%8f-%d0%b3%d0%b8-%d0%b4%d1%8a%d0%bd%d0%ba%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b0%d0%ba%d0%be-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b1%d0%b8%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be-%d0%b8%d1%81/

Тая жена измества по преференции във Варна Костадинчо Ангелов от 1-вото място.

Избраните от Варна ще са:
https://petel.bg/Mis-GERB-otvya-vsichki-s-6805-preferentsii-vav-Varna--Palen-spisak-na-deputatite-__401897

* * *

Починал е съпругът на английската Кралица - Принц Филип на 99 г.
https://lupa.bg/news/malniya-princ-filip-pochina-na-99_112218news.html
https://www.bbc.com/news/uk-11437314
Prince Philip, Queen Elizabeth II's husband, has died aged 99, Buckingham Palace has announced.

* * *
Това дали е доказателство, че ИТН (Слави) е ДПС2???
https://petel.bg/DPS--Nyama-da-podkrepim-pravitelstvo-na-BSP-i-GERB--Podkrepyame-novite-partii__401934

ДПС щелида подкрепяли без да участват правителство на "новите партии" и нямало да подкрепят БСП и ГЕРБ.
Че ДПС не си падат по ДБ е ясно! Остава да си падат по Слави и Хаджигенов!

а като казах ДБ това са избраните по райони:
Lupa.bg
Автор: Lupa.bg

Демократична България обяви имената на 27-те депутати, които влизат в 45-ото Народно събрание по региони. Сред тях са певецът Стоян Михалев, пулмологът д-р Александър Симидчиев, екозащитникът Борислав Сандов, бившият военен министър Велизар Шаламанов, както и икономическото острие на десницата Мартин Димитров.

Благоевград:
Иван Димитров

Бургас:
Димитър Найденов

Варна:
Стоян Михалев, Стела Николова

В. Търново:
Калоян Янков

Добрич:
Албена Симеонова

Пловдив:
Манол Пейков, Ивайло Старибратов

Пловдив-област:
Велизар Шаламанов

Русе:
Митко Кунчев

Сливен:
Димитър Сяров

София 23:
Атанас Атанасов, Антоанета Цонева, Петър Маринов, Надежда Йорданова, Георги Ганев, Иван Велов

София 24:
Владислав Панев, Ивайло Мирчев, Мартин Димитров, Цецка Бачкова

София 25:
Христо Иванов, Борислав Сандов, Бонка Василева

София област:
Александър Симидчиев

Стара Загора:
Атанас Славов

Хасково:
Катя Панева

https://lupa.bg/news/eto-ya-parlamentarnata-grupa-na-db_112239news.html
« Last Edit: 09.04.2021, 15:35:23 by ooleg »

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4157 on: 09.04.2021, 23:33:45 »
Нещо, което повтарям от времето на протестите срещу ГЕРБ от миналата година е , че протестиращите нямат общ поглед за отстраняването им от политиката и в резултат на това имаме сегашния изглед и състав на народното събрание като в баснята за орела,рака и щуката и в крайна сметка вместо да му извадят очите може да му изпишат вежди!

Слави, ако предложи правителство като нищо може да бъде прието с непоисканата подкрепа на ГЕРБ и ДПС с идеята поради малкия си политически опит да се провали в управлението или във всеки момент да бъде свален!

Президента Радев също трябва да си прави някакви сметки как съставен от него служебен кабинет ще се отрази на рейтинга му преди изборите наесен!

Един анализ: https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/04/07/4195464_piianstvoto_na_edin_elektorat/

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4158 on: 10.04.2021, 13:18:20 »
Никога едни протестиращи не се подразбира да виждат бъдещето еднакво. Не е било, няма и да бъде!
Борисов като се изпльоска 2009та година къв опит имаше? Беше насред световна криза. И настана глад и безработица, които завършиха с правителството му с протести от 2013 зимата.
Едва при Орешака нещата се закърпиха икономически ама то в целия свят.
Сега кво точно от "опита" му ще загубим? Първенството по смърт? Кражбите от Еврофондове?
Съда ще работи по-зле?
Да се маха с глупаците си ОТ Дондъков1 и най-вече от пл. СВЕТА НЕДЕЛЯ.
Костадин Ангелов е пълен некадърник и погребален агент!
Единствения изместен водач на листа.  *

(едит)
* Тука се оказа, че бъркам! Има още един изместен водач ГЕРБ-аджия от противните, който е изместен. Става дума за 29-ти МИР Хасково и е изместен Делян Добрев, И отново като във Варна, от нещо още по-въшливо с пари!
https://afera.bg/%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bb%d0%b8-%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1-%d1%82%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b0%d0%b4%d0%b6%d0%b8%d1%8f%d1%82%d0%b0-%d1%81-%d0%bf%d0%b0%d1%87%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5/
това е оня ветеринар! Ама тоя ветеринар си слагал евра около тортота както се вижда от снимката в линка! А еврата били от шефът на Капитан Андреево и имало връзка с убийството на околовръстното в СОфия онзи ден.
« Last Edit: 10.04.2021, 21:18:55 by ooleg »

Offline asdasd55

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #4159 on: 10.04.2021, 22:42:39 »
Преди това ББ беше кмет на София и имаше някакъв опит в уплавлението. Не сме първи по смъртност, а трети и това е защото ни е скапана здравната система и сме бедна страна. Бойко и Ангелов мъчат да преминат през кризата, а и да угодят на всички, на магазини, заведения. И да се махнат все същата работа, дори по-зле.