Транспортът в другите градове > Русе

Русе - тролеи Неоплан, Мерцедес: доставка 2008 г.

<< < (2/105) > >>

tauri:
Ето още малко по въпроса.
http://www.proaktiva.ch/tram/zurich/newslog/newsitem.php?year=2008&item=240608
CKD трябва да отпише още една мрежа от тролейбусната си карта на света. Sorry!!! :(

borosport:
 Сега ако имаше някой с малко акъл в Електро-то да беше говорил веднага с тези в Базел ако ще си продават тролейбусите да ни ги запазят :)

maniak:
"Световните медии" достоверно обясняваха за отиването на тролеите от Базел в някой от Румънските градове. Е, Русе е близо до Румъния, ама не съвсем  :P 8)
Честито Ви. (С уговорката, че още не съм ги видял на БГ земя. Тогава вече ще ви честитя още повече!)

Deian:
Хаха, за една вечер видях няколко различни варианта на снимки на бъдещите русенски тролеи :D
А каква ще е действителността - като ги вкарат наистина, все някой ще издаде. Или най-късно ще ги снимаме в движение.

difian:
Хаха, с Цанко точно преди няколко седмици обсъждахме тези тролеи и тогава наистина инфото беше, че са ги харизали на румънците.
Швейцарците все още си пишат, че са за Сибиу, та ще повярвам чак като тръгнат.А Швейцария има много здрави връзки с Румъния в пробутването на стари возила...Но и като се сетим за Пазарджик, Стара Загора, Бургас и Русе...

Иначе около возилата, да поправя Таури, че бяха 14.За изгорели и бракувани не съм чул, но не ми се вярва да са останали само осем.Интересното е, че кабината е изцяло отделена от салона за пътниците.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version