Author Topic: Re: ПОЛИТИКА=?  (Read 6496 times)

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
Re: ПОЛИТИКА=?
« Reply #60 on: 22.03.2022, 17:59:04 »
Да бе, добре, това сме го чели, няма лошо, но комунист със собствено мнение,- това е враг на партията. Но за всички тях запада е блян. Имам си комунисти за приятели, добри хора, ама на с комунистическо мислене, а децата им, една щерка в САЩ, други две щерки в Берлин, двама синове в Англия, и нито едно дете на познатите ми и приятели няма в Русия. Вярваш в нещо, което за нищо не става, а си изпращаш децата там където всичко става. Я си помисли, заплатата която получаваш, дали ще я получаваш в Русия, или в България.
А диалозите които водиш във форума, в Германия би ли ги водил ? Там си живееш, надявам се добре, обаче приятели нямаш, поне не такива както би имал в България. Та като живееш там, пиши си там размислите, дали ще посмееш ? Който си обича Русия и комунизма и, да си бяга в Русия, ма не съм чул да има такива, даже и маса руснаци вече са избягали извън Русия вследствие на войната в Украйна. Иначе безродници много, авантюристи, печалбари, и още, и още. След 1989 година се оказа че мнооого невъзвръщенци са били всъщност агенти на ДС, и доста от тях останали без средства се върнаха като наакани в България, а други пооткраднали народните пари пък забогатяха на запад.
Свобода за Украйна !

Online vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
« Reply #61 on: 22.03.2022, 18:00:52 »
Защо се връзвате на една пълна откачалка, който очевидно живее в паралелен свят на собствените си изкривени представи за правда. Против съм да се заключва темата, но подкрепям напълно темата да се разчисти от полюциите на подобни индивиди.

Offline fafan

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #62 on: 22.03.2022, 18:01:01 »
Нещата около yogimax почнаха да се разплитат. Защо ли не съм хич изненадан от всичко което разкри за мотивите му да ни залива с пропагандни материали. Ами че той си е от школата...

Някъде в София:

Защо се връзвате на една пълна откачалка, който очевидно живее в паралелен свят на собствените си изкривени представи за правда. Против съм да се заключва темата, но подкрепям напълно темата да се разчисти от полюциите на подобни индивиди.

Не, не, глупостите му са толкова уникални че трябва да седят, то си е просто уникално да следиш как сам си строи къщичките от карти и се ядосва като малко дете като му ги съборим.
« Last Edit: 22.03.2022, 18:03:33 by fafan »

Offline pldbus

• Маниак
    • View Profile
« Reply #63 on: 22.03.2022, 18:06:33 »
А диалозите които водиш във форума, в Германия би ли ги водил ?
Едва ли, как да ги води, нали в сегашната либерална и "демократична" Германия ако кажеш нещо против официалната линия, веднага ставаш враг на народа, или враг на "демокрацията" в случая.

Offline fafan

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #64 on: 22.03.2022, 18:16:26 »
А диалозите които водиш във форума, в Германия би ли ги водил ?
Едва ли, как да ги води, нали в сегашната либерална и "демократична" Германия ако кажеш нещо против официалната линия, веднага ставаш враг на народа, или враг на "демокрацията" в случая.

Не ми е известно в Германия да дават присъди по 10-15 години за водене на дискусии. Може би бъркаш с Русия или Беларус?

Offline yogimax

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #65 on: 22.03.2022, 18:22:47 »
Водя ги, обаче ме блокират. В два германски форуми и в един белоруски съм писал и са ме блокирали и в трите.
В белоруския се оказаха прозападни недорасляци, които се чувстват подтиснати в Беларус, критикуват и недоволстват от строя там, всички са примерно ваксинирани и бустерни, и не им хареса, като развенчах мита за прекрасния розов запад, където ковид-диктатурата те тормози и изолира ако не си ваксиниран, бори те по всички параграфи и ти запушва устата. И ме блокираха. Не искаха да им свалям розовите очила. Не съм нарушил никакви правила на форума, нито някого съм обиждал.
В единия германски форум ме блокираха, защото много приказвах че ваксините разболяват и убиват и че няма свобода на мнението. Те нагледно доказаха този факт с бана. Ако мненията не са политкоректни, ти ставаш враг на държавата и биваш борен с удари под пояса.
В другия германски форум за същото нещо, ме поставиха под наблюдение и всяко мнение първо го чете модератор и чак тогава решава дали да го пусне.
Пълен идиотизъм. От какво ги е страх? Ако са с истината, няма да има причини да борят различните мнения. Явно сами знаят, че са сгазили лука и оттам нататък само силово могат да поддържат бутафорния си измислен псевдодемократичен свят.
По българските и руските форуми може най-много истини да се пишат без да има наказания. Не съм блокирван нито на български, нито на руски форуми, там може всичко да се казва свободно.
В империалисткия фейсбук са ме блокирали вече 6-7 пъти, някои пъти за по 1 месец.
Нито едно от всички тези блокирания не е било заради нарушение на правилата, заради нападки към други участници на форумите, или нецензурни изрази.
Иначе на живо си ги водя разговорите едно към едно с германците. В групите по протестите срещу ковид-терора повечето хора заемат същата позиция като моята по повод липсата на свобода на словото, и по повод на войната в Украйна.
Моите мнения са подлатени с конкретни наблюдения и факти. Те са по същество, логични и непоклатими. За разлика от тези на троловете като Фафан и сие.
Вече съм получавал на лични съобщения подкрепа за мненията ми. Има хора, които мислят трезво и оценяват това което пиша. Колкото и да не ви харесва. Трябва да приемете и неудобните вам мнения. ;)

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
« Reply #66 on: 22.03.2022, 18:32:20 »
Водя ги, обаче ме блокират.
Мъдро са постъпили.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Злото е това, което ни разделя
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #67 on: 22.03.2022, 19:37:36 »
Да бе, то да беше стена на срама, ние живеем в континент на срама и ценностния разпад ти за стена на срама говориш.

Sofiatransport транспортна база данни

- Галерия с над 82 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #68 on: 22.03.2022, 19:40:20 »
Да бе, то да беше стена на срама, ние живеем в континент на срама и ценностния разпад ти за стена на срама говориш.
Спокойно, ти си достоен член на стената ;)

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #69 on: 22.03.2022, 19:54:37 »
Тъй като ми писна да трия и да създавам предупреждения, темата се заключва докато поохладите страстите. Не се опитвайте да политиканствате в други теми.

Offline KillKill

• Маниак
  • Враг на Автотранс
    • View Profile
« Reply #70 on: 24.04.2022, 09:35:48 »
В сряда щели да ходят в Украйна през Полша, за сега сигурните са просто Киро, Балабанов и Танас Танасов. Надявам се и някой о Бесипету да иде та да видят за какво става на въпрос. Отделно почитният консул на Мелитопол бил в затвор или в плен на окопаторите. Вече може без проблем да пращаме оръжие, тъй като и нашети интереси са засегнати. Леле много радикален съм станал.
« Last Edit: 24.04.2022, 09:37:24 by KillKill »

Offline KillKill

• Маниак
  • Враг на Автотранс
    • View Profile
« Reply #71 on: 24.04.2022, 12:42:31 »
Бих желал да не ми триете постовете, тъй като самият министър председател е потвърдил информацията за посещението в Украйна. Некоректно е да държите откровен хейт а други коментари да изчезват, господа от София.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #72 on: 24.04.2022, 13:59:21 »
Като започнеш за пишеш грамотно, тогава ще имаш претенции.

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #73 on: 05.05.2022, 23:29:51 »
Виждал съм тъпи хора, срещал съм тъпи хора, познавам тъпи хора, но тук, тук е върхът на тъпотията, и парадират с тъпотията си настоятелно !

Ми няма как разсъдливи хора да затъпеят без болестно състояние, четейки мъртвородените им философски псевдо разсъждения, нормалните си остават нормални.

« Last Edit: 05.05.2022, 23:38:36 by я л т а »
Свобода за Украйна !

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #74 on: 06.05.2022, 00:25:48 »
Виждал съм тъпи хора......

...

Нещо дали пък се припознал някой ? Питам само .
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #75 on: 06.05.2022, 00:44:00 »
Теб не те коментирам, уважавам възрастта и опита, това, че понякога не си го оправдаваш в писането не е мой проблем и не ти приемам скритите коментари по мой адрес особено сериозно, дразнят ме много повече други двама човека.
« Last Edit: 06.05.2022, 00:52:28 by AGENT 006 »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #76 on: 06.05.2022, 00:47:46 »
Ясно, признаваш си, харесва ми, браво че си честен.
Свобода за Украйна !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #77 on: 06.05.2022, 01:01:25 »
Нищо не си признавам, просто не искам да ти влизам в тона и предпочетох да се изразя снизходително, както вече споменах за част от твоето мнение в него се чете призив към насилие, а ние сме форум за градски транспорт и политиката уж не би трябвало да ни интересува, което още повече налага правилата да се прилагат наравно за всички, да не говорим, че правилата и законите са гаранция за равнопоставеност.

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #78 on: 06.05.2022, 09:55:21 »
Нищо не си признавам

Свобода за Украйна !

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #79 on: 16.06.2022, 16:34:05 »
Русия се нуждае от дядо Иван неправилно наречен Грозни, Малюта Скуратов и новите опричници. България също има нужда от подобен държавник с развито чувство за опасност - да вижда наврeмe враговете и да действа превантивно и радикално. Както е казал великият Нимцович "Заплахата е по-силна от изпълнението". Путин е далеч от това ниво и няма да успее да спаси Русия в дългосрочен план, поне не допуска пианистите като Навални, Везилов, Немцов и т.н. да пропият държавата докрай в делириум. :rolleyes: