1
Трамвайна инфраструктура / Re: Трамвайни трасета
« on: Yesterday at 14:23:05 »При предстоящия ремонт на Мария Луиза мислено ли е трамвая да се прекара пред гарата най накрая за да не се налага минаването през подлеза и изобщо технически възможно ли е? То така и така РП ще се прави наново сега е моментът.Няма да го бъде. Автобусите още не са приближени, а за тях локалното платно е изградено и може да стане буквално от днес за утре....
Та засега ще си имаме основно "пребоядисване" на съществуващото + сравнително дребни положителни промени. Цялостна концепция и оправяне на недъзите на проекта отпреди 50 години и преосмисляне спрямо съвременните разбирания за мобилност и градска среда - нататък...

