Author Topic: Aвтомобили  (Read 550868 times)

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Re: Aвтомобили
« Reply #3180 on: 22.01.2024, 15:48:40 »
Най-добрата логика е да се забрани лепенето на каквото и да е по стъклото и да се премахнат всякакви стикери, както например е в Швеция, ама нали фирмата на някой другар трябва да скубе от стикери....

Offline Citaro

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #3181 on: 22.01.2024, 17:51:45 »
И е много приятно като си си залепил стикера за гражданската възможно най в ъгъла, за да не ти пречи и изведнъж ти лепнат това безполезно одеало над стикера на гражданската и става страшно досадно да караш така, особено когато си с по-малко челно стъкло и когато то е почти право. Горе зад огледалото наистина беше много удобно защото не ти намалява излишно видимостта и не се виждаше отвътре и като цяло беше едно от малкото умни неща в последно време, но…

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
« Reply #3182 on: 02.02.2024, 20:22:19 »
Свобода за Украйна !

Offline София 100

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3183 on: 04.02.2024, 20:53:30 »
За първи път виждам рекламна торбичка на ЗАЗ 1102 Таврия, както и изобщо на автомобили социалистическо производство. Снимката е направена през лятото на 1990г. в Сливен.
Направеното днес е недостатъчно за утре.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Бъдещето, това си ти!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #3184 on: 15.02.2024, 11:59:49 »
Тъй като в темата за Мерцедесите O 345 CONECTO G се заговори за неработещи табла се сетих да попитам нещо, за което и преди съм си мислел, но съм забравял. В страни известни със строгите си стандарти за ГТП могат ли да те върнат ако помежду прегледите километражът ти е спрял да начислява и пробегът не съответства на действителния или пък примерно на моя стар мотор с аналогови уреди стрелката на скоростомера беше блокирала в положение нула и го подмених, но в същия уред е и километража, така че актуалния километраж не показва целия пробег?
Ikarus 280.92 T - депо „Надежда“
Ikarus 280.04 - гараж „Малашевци“
ČKD T4D-C - депо „Красна поляна“
ČKD T6В5 - депо „Искър“

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
  • Lyulin 4ever
    • View Profile
« Reply #3185 on: 15.02.2024, 16:17:24 »
Най-добрата логика е да се забрани лепенето на каквото и да е по стъклото и да се премахнат всякакви стикери

Тогава ще се наложи и премахването на стикерите от парламента, които маркират депутатските коли.

От няколко дни всичките медии говорят само за случая със силиконката Катрин Йорданова която карала кола в Студентски град с с превишена скорост и със съмнения за употреба на забранени вещества. На видеата се вижда че колата й е с фалшив стикер на НС. Брат й разправя че можело да се закупи в обикновен магазин. Таз Катрин е от Варна, от години живее със семейството си в Берлин, а напоследък се подвизава в София. Говори мьеко. Освен това е известна с това, че демонстрира купчини пари в инстаграма си и го нарича "витамин кеш" :crazy:

Софийско метро, стари карти - https://drive.google.com/drive/folders/1v90JEwozXaRGVBWcwSNO0GnU_3pTYZbQ?usp=sharing

Софийско метро, хартиени карти - https://drive.google.com/drive/folders/1C7va0Idce58r2Mv2VTFwl2z5hi5PDlB6?usp=sharing

Offline IKAR

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3186 on: 16.02.2024, 16:26:31 »
Повече от ясно е, че тази чиста скъпоплатена да не казвам каква, за да си позволява такива работи и те да остават без последствие, просто ходи и се такова с неслучайни червенодругарски "хора" с пари и влияние.
По рейс и по жена не се тича!

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
  • Lyulin 4ever
    • View Profile
« Reply #3187 on: 16.02.2024, 16:42:34 »
Да бе, да не мислиш че синьодругарски хора биха се отказали от такова таковане?

Излиза, че всеки може да си закупи подобен фейк стикер?
Голям пиар си направи мацката, всички медии само за това говорят. Ама без грим изглежда доста различно

Софийско метро, стари карти - https://drive.google.com/drive/folders/1v90JEwozXaRGVBWcwSNO0GnU_3pTYZbQ?usp=sharing

Софийско метро, хартиени карти - https://drive.google.com/drive/folders/1C7va0Idce58r2Mv2VTFwl2z5hi5PDlB6?usp=sharing

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Бъдещето, това си ти!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #3188 on: 16.02.2024, 16:47:31 »
Аз бих предложил като справедливо наказание да ѝ премахнат хиалурона.
Ikarus 280.92 T - депо „Надежда“
Ikarus 280.04 - гараж „Малашевци“
ČKD T4D-C - депо „Красна поляна“
ČKD T6В5 - депо „Искър“

Offline София 100

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3189 on: 17.02.2024, 12:16:27 »
Учебен автомобил ВАЗ-21011/21013 заснет в Добрич, началото на днешният век.
Направеното днес е недостатъчно за утре.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
« Reply #3190 on: 22.02.2024, 10:44:08 »
Свобода за Украйна !

Offline Mammoth

• Нямам спирка
  • ČKD
    • View Profile
« Reply #3191 on: 23.02.2024, 11:35:33 »
Тъй като в темата за Мерцедесите O 345 CONECTO G се заговори за неработещи табла се сетих да попитам нещо, за което и преди съм си мислел, но съм забравял. В страни известни със строгите си стандарти за ГТП могат ли да те върнат ако помежду прегледите километражът ти е спрял да начислява и пробегът не съответства на действителния или пък примерно на моя стар мотор с аналогови уреди стрелката на скоростомера беше блокирала в положение нула и го подмених, но в същия уред е и километража, така че актуалния километраж не показва целия пробег?
В България при преминаване на ГТП се записват километрите, респективно ако километража е по-малък от предишния ГТП или същия трябва да бъде спряна от движение до отстраняване на неизправноста, това по закон... Иначе съм виждал кола на която е сменено таблото, новото показва по-малко и си мина ГТП без проблем, което доказва че толкова и гледат...

Offline Citaro

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #3192 on: 23.02.2024, 22:30:31 »
Играх го този филм като ми превъртя километража и колата стана на 00 000 км. Общо взето само се попълва една декларация и се минава ГТП без проблем. На приятел на колата пък беше спрял километража преди години и съответно всяка година са надписвали някакви километри отгоре. Но от година вече километрите се доказват чрез снимка от устройството, но и това не е проблем. Просто се попълва декларация, че не са правени изменения и не е превъртан нарочно километража, и че за това се носи наказателна отговорност. При всички тези недомислици с ГТП, това са си бели кахъри.