Author Topic: Новият подвижен състав, закупен по ПВУ  (Read 42929 times)

Offline ozzy

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 14462
    • View Profile
За такива слабо натоварени дестинации най-добре да се купят шинобуси. Сигурно има модели и на батерии, че да не точат нафта от тях.

Online Ivo

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16128
    • View Profile
    • Email
Ако ще се поддържа обслужване само 3-4 пъти на ден, колкото хората да имат все някакъв транспорт най-добре наистина малки дизелови мотриси. На мен лично дизеловото Дезиро много ми харесва, и като комфорт и дизайнерски е много добро, жалко че май точно този модел вече не се произвежда.

Иначе конкретно линията за Кърджали доста живна напоследък, направиха и реклама и пътува доста туристи до язовирите, Момина скала, долината на река Арда. Гледах наскоро снимки че Дезирото вече се пълни в хубавите дни. Значи все пак може. Ако оправят и довеждащия транспорт може съвсем да живне.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline AAA

  • Запален по ГТ
  • *****
  • Posts: 483
    • View Profile
Че не сме вече 9 милиона, е ясно, но че магистралите са задръстени - също.
Автобусите също си вървят - преди време пусках тук разписания. Дали возят пътници или перат пари, не знам, защото ги избягвам, но е факт, че ги има.

Нека БДЖ първо да си почисти подвижния състав. Новите стари вагони вече са освинени - никой не чисти мокетите, масичките, мръсотията отвън.

Offline bdz43r

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 6481
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
Мислите си вие, че сте виждали задръстена магистрала у нас...

Offline fafan

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 9417
    • View Profile
    • Email
Сега станаха от 10 на 20 и "еко" с биодизел  :neznam:

Караджов: Купуваме 20 нови пътнически влака с биодизелово гориво

https://news.bg/politics/karadzhov-kupuvame-20-novi-patnicheski-vlaka-s-biodizelovo-gorivo.html

Online Saruman

  • Запален по ГТ
  • *****
  • Posts: 288
    • Yahoo Instant Messenger - saruman_1989
    • View Profile
    • Железниците Днес

Offline fafan

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 9417
    • View Profile
    • Email
На страницата на DB за употребяван състав са се появили 3 вагонни ДМВ -

25 годишни... :neznam:

Online V.Peichev

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 10058
    • View Profile
Дизел-електрически с мощност над 1000 kW - не изглеждат добър избор за по-слабо натоварени неелектрифицирани линии.  В България на практика всички по-натоварени участъци са електрифицирани. :rolleyes:

Offline viktorlc

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 7129
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
Една мотриса Алстом за Румъния, аналогична (с изключение на някои елементи от салона) на 35-те нови, които България поръча, пътува за тестове в България:
https://www.facebook.com/share/p/19gNMV9JrV/
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline Dragon

  • Administrator
  • Нямам спирка
  • ********
  • Posts: 6041
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Това с цел сертифициране ли?
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline IKAR

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 6872
    • View Profile
    • Email
На страницата на DB за употребяван състав са се появили 3 вагонни ДМВ -

25 годишни... :neznam:
Те ако бяха читави, нямаше да са обявени за продажба. Щяха да ги дават под наем.
По рейс и по жена не се тича!
A developed country is not a place where the poor have cars, it is where the rich ride public transportation.

Online Ivo

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16128
    • View Profile
    • Email
https://psnews.ro/a-sasea-rama-coradia-stream-de-la-alstom-a-ajuns-in-bucuresti-pe-ce-trasee-va-circula/?fbclid=IwVERDUANEijhleHRuA2FlbQIxMAABHrWbDYjBHtqPtAXyOG4jA4Y9DKmfHdGRk6MDqhfAy7Wg5Chbaf72Wl76-qhI_aem_1UutPoXJIU6j-FtS1MbdpA. В Румъния пристига 6 тата Алстом, ще се движи Букурещ - Тимишоара през Сигишоара и Предел.

Тези влакчета са доста свежи и модерни, обаче не ми харесва че доста седалки са заврени до колонка и нищо не се вижда през прозореца, както и че някои места имат много малко разстояние между седалките. Ако ти се падне такова място е доста неприятно. Но пак ще са класи над 74 та серия например като комфорт, но пък крачка назад от немските вагони които според мен имат доста по комфортни и широки седалки. Само трябва да им преправим климатиците.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline viktorlc

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 7129
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
Това с цел сертифициране ли?
Да, ще бъде в депото в Пловдив и ще прави пробни пробези по различни линии из България.
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline david

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 598
  • Ganz Villamossági Művek
    • View Profile
На такъв Алстом се возих в Бари тази година. Изключително неудобно е, че имат само 1 врата за вагон... така слизането и качването е изключително бавно и инзервящо, отделно и тесните пътеки добринасят допълнително за изнервянето на пътниците. Силно се надявам тук да са с по 2 врати на вагон, все пак това са ЕМВ, които би следвало да се ползват на пътнически влакове, а не на експреси с 5 спирания от София до Варна. Също ми направи впечатление, че кабините на машинистите са правени в час по трудово, имаше големи луфтове покрай вратата и в ъглите около стените и тавана, от които зимата би духало директно в гърба на машиниста.
Немските ни вагони пък имат най - неудобните подлакътници, които съм виждал, изключително тесни и твърди, по - добре да ги нямаше, така че не съм съгласен, че са по - удобни.

Online Ivo

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16128
    • View Profile
    • Email
Би трябвало да са абсолютно същите като тези в Румъния. 6 вагона, с по 2 широки врати на вагон за по дълги пътувания.

Стават за директни ЕВ, например ще е супер с тях да пуснат влак София - Русе за 5 часа само със спиране в Плевен и Горна, както и без спиране София - Пловдив, или експрес София - Варна целогодишно.

По скоро ме притеснява кога ще ги получим, изключително бавно действат. В Румъния идва едва 6 тия, през това време си направиха сума модерни вагони и 1 мотриса сами.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Online V.Peichev

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 10058
    • View Profile
При сегашното трасе Горна Оряховица - Русе със скорости 60-70 km/h и максимум 70 в дефилето Своге - Мездра няма как да се стигне за 5 часа до Русе.  :rolleyes:

Online Ivo

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 16128
    • View Profile
    • Email
Айде бе. С новия експрес+ прекачване и престой на Горна беше общо около 5.30. Така че 5.10-5.15 е напълно възможно с 2-3 спирания.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline Bad_Bobby2009

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 693
    • View Profile
    • https://www.youtube.com/channel/UCzFqjFrdCRpLtZEEAHM1AEw/featured?view_as=subscriber
    • Email
Няколко бързи кадъра от пристигането на първото ново ЕМВ на Alstom тази вечер по тъмно във Волуяк. :)

M1AEw&index=24&pp=gAQBiAQB

Offline fafan

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 9417
    • View Profile
    • Email
"Шкода" нае депо за поддръжка за 15 години на влаковете, които произвежда за България

""Шкода Груп" (Škoda Group) подписа на официална церемония в Чешкото посолство в София договор с българската фирма TTL за наем на депо, в което гоще се извършва пълно обслужване на 25 нови модерни електрически влака.

Компанията ще достави влаковете, които произвежда за страната ни по договора от септември миналата година за над половин милиард евро. "Шкода Груп" ще осигури поддръжката на новите влакове за срок от 15 години. Предвижда се за целта да бъдат наети десетки нови служители в страната, съобщиха от компанията.

"Новото депо ще ни даде възможност да осигурим високо качество на поддръжка и дългосрочна издръжливост на влаковете, които произвеждаме за България. Това е значим успех за този стратегически проект и доказва амбицията ни да бъдем надежден партньор в развитието на модерния железопътен транспорт в региона", коментира главният изпълнителен директор на "Шкода Груп" Петр Новотни.

"Шкода" е част от чешката PPF Group - един от най-големите инвеститори в България. Подписването на този договор е ключов етап от разширяване дейността на компанията на Балканите.

Производителят ще осигурява цялостна поддръжка на всички доставени влакове - от ежедневни дейности до мащабни сервизни операции, гарантиращи максимална устойчивост и безопасност. За тази цел компанията ще наеме висококвалифицирани специалисти. Екипът за поддръжката на българските влаков ще включва кадри на "Шкода Груп" и десетки служители от България.

"Убедени сме, че именно производителят е най-добрият партньор за тази услуга. Нашите експерти познават превозните средства в детайл и могат да осигурят най-висок стандарт на поддръжка в дългосрочен план", заяви Новотни.

Компанията предвижда да разшири експертизата си в поддръжката и на влакове от други производители, както и на такива от различни години на производство. Новото депо ще може да обслужва всички влакове, движещи се по българските жп линии.

"Шкода Груп" изпълнява поръчка за производство и доставка на 25 електрически влака. Всеки от тях ще разполага с над 300 седящи места, климатизация и плавно движение с минимален шум. Договорът включва доставката на 25 електрически влака с по 4 вагона и и 15 години пълна поддръжка.

Компанията устойчиво разширява присъствието си в България. Преди четири години тя достави за София и 30 тролейбуса, съобразени с най-новите европейски стандарти за пълна достъпност, на стойност около 20 милиона евро. В момента "Шкода" произвежда и осем влака за софийското метро, чиято доставка е потвърдена преди две години."

https://news.bg/economics/shkoda-nae-depo-za-poddrazhka-za-15-godini-na-vlakovete-koito-proizvezhda-za-balgariya.html

Offline Petko21

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 7082
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
С оглед на фирма ТТL, че базата им е в Илиянци, дали да очакваме и новото депо на територията на град София?