Ами да, аз точно това питам, като са сложени да работят ако не се отнася до технически проблем. Мнението на Петко прозвуча абсурдно. Иначе вероятно е технически проблем, защото са преградени. И ескалаторът за слизане на перона, пак от същата страна на станцията, не работи и е преграден, има и извадени стъпала.