Не, серията за чужденците е ХН от 2019, вече е ХН 5036. даже предлагам ХН да има серии от АА до ХХ като при електромобилите са ЕА и ЕМ.
Относно варненските номера, и сериите, не винаги са били хронологично. Така е било навсякъде, например сега при СВ няма хронологичност, защото серията с буква О от ОА до ОХ, трябваше да е пусната през 2019, ако имаше хронология. Защо през 2019, тогава в късното лято на тази година след НХ се появява РА, но тогава никой не се беше сетил да сложи тази серия. СВ според мен няма да свърши скоро, защото с тази криза, може да се увеличи потреблението на електромобили, ако се измислят нови серии от АУ до ХУ, от УА до УХ и ХХ, СВ може и по-късно да приключи.