Author Topic: Re: Отоплението на возилата  (Read 883 times)

Offline V.Peichev

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 10050
    • View Profile
Re: Отоплението на возилата
« on: 11.11.2016, 12:25:35 »
Всякакви жалби независимо дали срещу водачи, за отопление и т.н. следва да се подават до архиерея на арменската епархия архимандрит Исахак Похосян.  :)