GTSofia.info
Welcome,
Guest
. Please
login
or
register
.
Did you miss your
activation email
?
1 Hour
1 Day
1 Week
1 Month
Forever
Login with username, password and session length
News:
Наръчник на раздела за снимки
Home
Help
Search
Calendar
Members
View the memberlist
Search For Members
Login
Register
Градски транспорт - София
»
За Форума
»
Изтрити теми
»
Re: Отоплението на возилата
« previous
next »
Print
Pages: [
1
]
Author
Topic: Re: Отоплението на возилата (Read 883 times)
V.Peichev
Нямам спирка
Posts: 10050
Re: Отоплението на возилата
«
on:
11.11.2016, 12:25:35 »
Всякакви жалби независимо дали срещу водачи, за отопление и т.н. следва да се подават до архиерея на арменската епархия архимандрит Исахак Похосян.
Logged
Print
Pages: [
1
]
« previous
next »
Градски транспорт - София
»
За Форума
»
Изтрити теми
»
Re: Отоплението на возилата