Author Topic: Re: Нощните коли и техните аванси  (Read 1058 times)

Offline V.Peichev

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 10048
    • View Profile
Недоволния пътник следва да сезира компетентните служители протопрезвитер Кусан Хадавян и архиерея на арменската епархия архимандрит Исахак Похосян. :)

Offline pepi1997

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 4182
  • 9060
    • View Profile
    • Email
Re: Нощните коли и техните аванси
« Reply #1 on: 08.02.2017, 14:29:27 »
Има,ама никой не я спазва най-вече по нощните курсове
Свери си часовника просто. Като тръгне с аванс на последния курс надолу нали трябва да кара с 15км/ч.

Offline София 70

  • Ограничени права
  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 9842
    • View Profile
Re: Нощните коли и техните аванси
« Reply #2 on: 11.02.2017, 21:21:42 »
 :arrow:
« Last Edit: 11.02.2017, 21:35:51 by София 70 »