Author Topic: Re: Междуградски автобусни линии  (Read 739 times)

Offline V.Peichev

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 10048
    • View Profile
Междуградските автобуси могат да спират само на съгласувани с общината спирки - подават се документи, плаща се малка такса и евентуално се открива спирка. Всяко спиране извън тях е нарушение.  Предполагам, че не е много трудно да се съгласува спирка край Експо Център - няма да пречи особено на сравнително редките крайградски автобуси. От друга страна спирането на междуградски автобуси на натоварените градски спирки Плиска и Св. Анна сериозно затруднява градския транспорт и не би трябвало да е разрешено. :rolleyes:
« Last Edit: 17.02.2020, 18:32:52 by V.Peichev »