Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Lepos_Grim

Pages: [1] 2 3 ... 11
1
Велико Търново / Re: Снимки
« on: 18.07.2022, 13:00:51 »
Разнообразие във Велико Търново :) :






















2
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« on: 18.06.2022, 15:56:01 »
Няколко снимки от май и юни :):
3283-204

2145-304

2143-304

2164-304

3309-88

1315


3
Видях и конекто г на 94, мисля че 2161.

4
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 405/N/2
« on: 27.07.2021, 12:03:37 »
Днес се навършват 4 години от спирането на автобусите Мерцедес О405 (2850-2859) и по този случай пускам един запис с 2850 по линия 117. Благодаря на Ники 1515 за хубавите снимки, а също и за тези, които използвах в предходните видеа.  :)


5
Други градове / Re: Други градове
« on: 11.07.2021, 10:27:34 »
Поздрав за BulgariaBuses: червена сетра по линия 3 в Лом.  :)

6
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 345 (G)/Conecto (G)
« on: 04.01.2021, 22:35:28 »
Последното лято 1767 редовно се движеше по линия 98, но от последните месеци нямам наблюдения.

7
Зелените Мерцедеси на гараж „Дружба“, които представляваха интерес и превръщаха линия 88 в уникална, вече ги няма и там се движат нови МАН-ове, които могат да се снимат и на „Цариградско шосе“ и на Централна гара, и в „Младост“
Всъщност в момента на 88 преобладават повече конекто г, а днеска и зеления мерцедес беше на 88  :D

8
Кратко видео с 1951:

Състоянието му вече взе много да се влошава. Днес много яко си миришеше на нафта и беше видимо от пушека вътре :(

9
Други градове / Re: Казанлък
« on: 20.06.2020, 21:30:21 »
Забравените кадри от август 2018-та  :)

10
Други градове / Re: Габрово
« on: 29.05.2020, 11:30:06 »
Някой знае ли този Ман дали е все още в движение? Това беше някъде 2017-та.

Иначе и в Казанлък има интересни автобуси, като например Мерцедесите 0405, 0407 и 0408. Има и две Сетри: 215 UL и съчленена Сетра SG 321 UL (не съм сигурен за последния модел, само предполагам). Там са предимно крайградски маршрути и природата е много красива!  :)

12
Вчера 2166 - 94

13
Автобуси / Re: MAN/MANAS SL232 (2882/29**,3820-3825)
« on: 20.04.2020, 20:57:09 »
Благодаря за поздрава! Много стилна снимка на 2910! Ето и аз да се похваля с няколко снимки на 2902 и 3821:





2902 отвътре:







Много ми е жал, че през годините се возих само на 2882, 2902, 3821 и 3824. Просто пътят ми до Изток беше много далеч, а също и до Младост, където се качвах на линия 314. Но 2902 ми беше един от любимите ми автобуси  :rolleyes:

14
Изтрити теми / Re: Коронавирус
« on: 16.04.2020, 21:10:34 »
дел

15
Може да се изчаква до 10-тото число на следващия месец, с цел да се съберат необходимите харесвания на потенциални кандидати. Така конкурсът ще е от 10-то до 30/31-во число на месеца. Мисля, че това е предостачъно врене за гласуване и ще има повече време за модератора да се справи с организационните неща.

16
Икарус дрифт  :D :D

17
Преди малко забелязах, че някои раздели във форума липсват когато съм нерегистриран. Например разделът "Игри на транспортна тематика" въобще го няма, а не е да кажеш с някаква лична информация. Някой има ли обяснение защо е така?

18
Разни / Re: Коронавирус
« on: 20.03.2020, 17:33:31 »
"Затворът" е вече в сила:
http://www.shum.bg/article/196067/   :(

19
В момента повечето ватмани на тм 10 са новобранци. Нямам наблюдения по другите линии, но това е отлична възможност младите да се изяват.  :fan:

20
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« on: 18.03.2020, 18:52:17 »
Това е точно на Цариградско и надали много хора биха живели на това мръсно и шумно място

Pages: [1] 2 3 ... 11