1
Пътна инфраструктура / Re: Южен ринг Каблешков-Кутев-Г.М.Димитров
« on: 10.10.2023, 11:34:43 »Май ще се окаже по-лесно да се пусне електроавтобус по Каблешков. Трамваят ще бъде съвсем обикновен, като досегашните. На кръстовищата няма мостове които да осигурят безкомфликтно преминаване на трамвая.Преди години тук коментирахме и вариант за удължаване на МД2 в западна посока след метростанция Витоша, точно под Каблешков до Цар Борис III. Разклонението ще е линия5.
И сега и преди /за трамвай 9/, много хора от югозападните квартали пътуваха с автобуси /73,83/ към Хладилника и после на девяткята!

Никаква мисъл, можеше да е в 20.00. ......