1
Разни / Re: ПОЛИТИКА=?
« on: 02.06.2026, 17:07:38 »
Във вътрешен план започна едно оакване на пейзажа все едно стадо овце са плъзнали по зелена поляна. Във външен план са го засрали още от президентството на овчарското куче.
Примерно връщането на старата шефка на медицински надзор сменена от служебния кабинет или господин Катамарански (Газпром-Боташов) в ДКК.
Шели да режат 2 години майчинство. То щото много платено през втората година, че ще го режат!
Имам усещането, че ще трябва да правят протест да приемат Бюджета на Желязков, че с техния ще се гризне желязото.
Ама прост народ! Няма да си получи Орешарски, а Виденски!
Още декември месец ми се стори, че не трябва да се сваля предния кабинет щото без да се оакат истински ще се пръкне някакво чуждо лайно.
Ей го направиха си септична яма дето да ги строжат и да им говорят за модно облекло (вълнено).
Ето и нов пример
https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/723548-pb-s-naglo-izkazvane-ne-vsichki-pensioneri-shte-umrat-ot-glad-bez-2-evro
Примерно връщането на старата шефка на медицински надзор сменена от служебния кабинет или господин Катамарански (Газпром-Боташов) в ДКК.
Шели да режат 2 години майчинство. То щото много платено през втората година, че ще го режат!
Имам усещането, че ще трябва да правят протест да приемат Бюджета на Желязков, че с техния ще се гризне желязото.
Ама прост народ! Няма да си получи Орешарски, а Виденски!
Още декември месец ми се стори, че не трябва да се сваля предния кабинет щото без да се оакат истински ще се пръкне някакво чуждо лайно.
Ей го направиха си септична яма дето да ги строжат и да им говорят за модно облекло (вълнено).
Ето и нов пример
https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/723548-pb-s-naglo-izkazvane-ne-vsichki-pensioneri-shte-umrat-ot-glad-bez-2-evro
Quote
ПБ с нагло изказване: Не всички пенсионери ще умрат от глад без 2 евро

