Author Topic: Re: BMC Procity CNG (1401-1428, 2500-2519, 3400-3411, 7041-7163 нечетни)  (Read 728 times)

Online davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile
Да на тези автобуси биха им отивали белите тасовена на Мерцедес, които са на 9107 или такива като на 1537, ама без червеното.
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
Още с пускането им на линия на тези автобуси ще се махне пискливия сигнал на 1 врата (може и на всички), ще се махнат блокировките, ще се появат знаменца, флакчета, стикери и всякакви подобни из автобуса.
Премахването на тасовете е факт.
Със всички нови автобуси е така.
Колкото по-малко е сърцето , толкова повече злоба носи.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Имаш сигурна информация за това или просто спекулираш?

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
Еми в МТК където е малко по-строг контрола има кичове, изключване на блокировките и на сигнала за вратите, пък какво остава за в Земляне.

Погледнете Землянските Манове и Ютонги - знамена, флакчета, стикери, изключени или намалени звукови и светлинни сигнали, намалени уредби за съобщаване на спирките. Контрол липсва.
За пример ще ви дам 1173 и 1177.

Offline mgt

• Маниак
    • View Profile
За пример ще ви дам 1173 и 1177.
Е тея двата си мечтая да ги видя изчистени от всичките байряци и парцаляци, с които са накичени.
А и не са само те.

Явно в Земляне всеки си прави каквото си иска и или няма кой да ги контролира или не смеят от страх да не си тръгнат и тези шофьори, които са останали.

Offline vaz2106

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Да ще ги оставим тъпи и безлични като трамваите.

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
На мен кича не ми пречи, просто не е удачно в една "европейска столица" да има превозни средства накичени по такъв начин.
Положението от към шофьори е много лошо. Почивките са сведени до минимум, работи се под голям стрес.
И да, всеки си прави каквото си иска просто защото нищо не могат да му кажат, а и да му кажат ще си вземе болничен за един месец и нека после се оправят... :help:

Online davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile
Не виждам какъв е проблема с тасовете и знаменцата на 1173 1177 и 1184 (който има даже и детелинка отзад). Знаменцата са хубави, автобусите и тасовете им почти винаги са чисти, а и щом шофьорите си ги харесват още по хубаво. Единствените грозни тасове са на 1154, но това си е решение на шофьора.
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Шофьорите да си купят автобуси и да си ги кичат както искат  ;)

Online davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile
Така е, ама има далеч по - големи проблеми, за оправяне, отколкото някакви тасове и флагове. Пък и на МАН-овете много им стоят тези, не е да е някакво селско.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Или шофьорите на въпросните автобуси да напуснат и да няма кой да работи съвсем.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Ами прав им път. Да закриват услугата или на комцесия като не могат да намерят персонал. Не може да търпят свинщини само щото видиш ли няма кой.

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Има някои МАН-ове от новите, които имат бели тасове, според мен много им отиват, дори това мисля че са си оригиналин тасове за такъв МАН. Вижте по снимки из интернет че има и по други държави с такива тасове. Точно тези с белите тасове сравнително често работят на 111 и това са един от най-чистите и поддържани МАН-ове които пускат по линията. Очевидно шофьорите си се грижат за тях. Не ми е направило впечатление да има някакъв кич по тях.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Не са никакви оригинални  ;)