Author Topic: Re: Метростанции от Трета метролиния  (Read 402 times)

Online davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile
Мусагеница пък е най - скапаната станция на метрото ни, хем е грозна, хем е и много нискокачествена, би било добре, ако се изгради наново. НДК 1 и тя не е за хвалба, колко много пъти се наводнява не е истина...
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • 9060
    • View Profile
То външното оформление на една станция няма нищо общо с това дали ще протече, ама отново - ти откъде ли да знаеш. Мусагеница че е гадна добре, ама НДК1 е една от най-добрите станции в метрото ни, заедно с ЕС, заради огромния си простор и централния перон.

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
  • мразя skyscrapercity com
    • View Profile
Мусагеница пък е най - скапаната станция на метрото ни, хем е грозна, хем е и много нискокачествена, би било добре, ако се изгради наново. НДК 1 и тя не е за хвалба, колко много пъти се наводнява не е истина...

Честно казано, предпочитам Ломско шосе. На Мусагеница освен че не е красива, й липсват прозорци, нещо което присътства на Ломско шосе. НДК 1 е средна, но не може да се каже че е грозна. Големият островен перон също е предимство. ЕС е една от любимите ми, много хайтек дизайн.
Софийско метро, хартиени схеми - https://drive.google.com/drive/folders/1C7va0Idce58r2Mv2VTFwl2z5hi5PDlB6?usp=sharing

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
„НДК I“ няма проблеми. Проблемът е че не разрешиха въпроса с наводняването на пешеходния пасаж под автомобилния тунел, това е.

SOFIATRANSPORT транспортна база данни

- Галерия с над 48 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline Lepos_Grim

• Запален по ГТ
  • The Omsi Possessed
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Ето я и метростанция НДК 2, която за мене е много хубава и много геометрична (заради единия перон).
https://imgur.com/oRE8syt
Станцията може да излезе по-дълбока и от Джеймс Баучер. Вие как мислите?

Online davidcho10

• Наистина съм луд
  • 2914 (1987-2021) ♥
    • View Profile
То външното оформление на една станция няма нищо общо с това дали ще протече, ама отново - ти откъде ли да знаеш. Мусагеница че е гадна добре, ама НДК1 е една от най-добрите станции в метрото ни, заедно с ЕС, заради огромния си простор и централния перон.
Къде казах, че НДК 1 е грозна и затова се наводнява?? Тя е хубава и на мен ми харесва като дизайн, ама ако някой каже, че не се наводнява 100 пъти значи или не знае, или е лъжец! И отново, пак четеш, както ти изнася, та да се направиш на велик и да се заядеш...
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
    • View Profile

Станцията може да излезе по-дълбока и от Джеймс Баучер. Вие как мислите?

Къде точно ще се осъществява трансфера?
Софийско метро, хартиени схеми - https://drive.google.com/drive/folders/1C7va0Idce58r2Mv2VTFwl2z5hi5PDlB6?usp=sharing

Online Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
“Мусагеница” изобщо не трябваше и да се появява - стои като разширена вена там. Супер слабо натоварена е и само забавя движението. Гемето е наппешеходно разстояние от нея.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
    • View Profile
Мусагеница беше уау едно време когато нямаше други естакадни станции.