301
За системата като цяло / Re: Уредби за съобщаване на спирките
« on: 14.07.2019, 22:17:43 »
Имам един въпрос към ибис техниците: Защо при наличието на записи от тези на автотранспорта половината се съобщават със записите от 200X година (тези първите на електротранспорта от трамваите) на които нищо не им се разбира а и звучи абсурдно със тези сто гласа? Не че критикувам, но от много време се чудя, защото определено прави впечатление, знам че има спирки които ги няма записани, но примерно пл. Орлов мост... Просто не звучи въобще добре.
