GTSofia.info
Welcome,
Guest
. Please
login
or
register
.
Did you miss your
activation email
?
1 Hour
1 Day
1 Week
1 Month
Forever
Login with username, password and session length
News:
Наръчник на раздела за снимки
Home
Help
Search
Calendar
Members
View the memberlist
Search For Members
Login
Register
Градски транспорт - София
»
Масов градски транспорт
»
Качество на услугата
(Moderators:
difian
,
mitakis
) »
Климатиците
« previous
next »
Print
Pages:
1
...
25
26
[
27
]
Author
Topic: Климатиците (Read 124800 times)
Dragon
Administrator
Нямам спирка
Posts: 6041
Администраторът бонбони не пие!
Re: Климатиците
«
Reply #520 on:
08.07.2025, 17:37:17 »
Прекрасно изпълнение! Ще си сложа и аз един такъв в колата.
Logged
GTSofia.info
-
Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info
-
Любителски форуми на градския транспорт в София
difian
Moderator
Нямам спирка
Posts: 18883
Re: Климатиците
«
Reply #521 on:
08.07.2025, 18:08:44 »
Quote from: Dragon on 08.07.2025, 17:37:17
Прекрасно изпълнение! Ще си сложа и аз един такъв в колата.
Няма да си нито първият, нито последният....
Logged
difian
Moderator
Нямам спирка
Posts: 18883
Re: Климатиците
«
Reply #522 on:
14.07.2025, 14:48:53 »
В ТБ 1626 по 8 в момента бучи нещо, но охлаждане няма…
Logged
Print
Pages:
1
...
25
26
[
27
]
« previous
next »
Градски транспорт - София
»
Масов градски транспорт
»
Качество на услугата
(Moderators:
difian
,
mitakis
) »
Климатиците