Масов градски транспорт > За системата като цяло

Самоделните промени по возилата

<< < (2/163) > >>

Repcho:

--- Quote from: tiristor ---По принцип съм съгласен, че ТБ 2112 и още там подобни са абсолютна джунгла от лепенки и цветове, но от друга страна, представете си какво би станало, ако всички превозни средства станат с еднакъв цвят, еднакъв десен и т.н. Подобна е била картината през 70-те години, където всичко е било в червено и тук-там жълти ивици. Транспортът ще изгуби цвета си; а в края на краищата, всеки шофьор на градския транспорт който познавам търси нещото, което да го изтъкне пред останалите му колеги. В случая, това е превозното му средство. Например, навремето един шофьор от Дружба обмисляше да си слага спойлер на Икаруса отпред. А нима Пешо Чернев не е поне малко повече уважаван от останалите му колеги, най-малкото заради оригиналното решение да превърне тролейбуса си в "дом за всеки"? На фона на останалите бараки, в които се возим, разбира се че 2112 ни привлича погледите, същото е и с ТМ 825, и с музикалния автобус 3585.
--- End quote ---
музикален ли

conecto:
Разкажете за този музикален автобус, какво има и т.н.

tiristor:
Хахаааа така му викаме с приятели защото веднъж се возихме в него и шофьорът пусна на мах едно турско и почна да си пее в кабината :lol: Иначе цялото му предно стъкло му беше окичено с CDта и беше интересна гледка

conecto:
Това не е точно по темата, ама се сетих за един случай в 111, когато се возеха едни развеселени младежи и шофьора им изду чалгата като поздрав, ония започнаха да денсят... Не помня номера на автобуса обаче.

difian:

--- Quote from: tiristor ---По принцип съм съгласен, че ТБ 2112 и още там подобни са абсолютна джунгла от лепенки и цветове, но от друга страна, представете си какво би станало, ако всички превозни средства станат с еднакъв цвят, еднакъв десен и т.н. Подобна е била картината през 70-те години, където всичко е било в червено и тук-там жълти ивици. Транспортът ще изгуби цвета си; а в края на краищата, всеки шофьор на градския транспорт който познавам търси нещото, което да го изтъкне пред останалите му колеги. В случая, това е превозното му средство. Например, навремето един шофьор от Дружба обмисляше да си слага спойлер на Икаруса отпред. А нима Пешо Чернев не е поне малко повече уважаван от останалите му колеги, най-малкото заради оригиналното решение да превърне тролейбуса си в "дом за всеки"? На фона на останалите бараки, в които се возим, разбира се че 2112 ни привлича погледите, същото е и с ТМ 825, и с музикалния автобус 3585.
--- End quote ---
А на мен ми харесва оранжевото по конектото и оцветяването на тролейбусите като 2711-най-красивата комбинация от синьо и жълто.И пак повтарям,тук не е Индия,а шофьорите са шофьори,а не декоратори и дизаинери.Да намерят друго поле за изява.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version