Масов градски транспорт > За системата като цяло

Нощен транспорт

<< < (2/297) > >>

bgpower:
За мен нещата далеч не са толкова ясни...

Така или иначе не говорим за сега, или следващата година. НО в дългосрочен аспект съм сигурен, че ще има до 5 години нощен транспорт в София, защото той чисто и просто си е нужен. Интервалът на движение ще е голям, но като се спазва с това никои няма да има проблем.

vesko76:

--- Quote from: bgpower ---За мен нещата далеч не са толкова ясни...

Така или иначе не говорим за сега, или следващата година. НО в дългосрочен аспект съм сигурен, че ще има до 5 години нощен транспорт в София, защото той чисто и просто си е нужен. Интервалът на движение ще е голям, но като се спазва с това никои няма да има проблем.
--- End quote ---

Не мога да разбера кое налага въвеждането на нощен гт?Според мен и маршрутките могат да вършат тази работа.

conecto:
И аз мисля, че маршрутки през нощта биха били много по-полезни. Също мисля, че в момента вървят до много рано- най-много до 10 вечерта, но да не се отклонявам от темата.
За метрото е абсурд да се движи през нощта, защото загубите биха били много големи- там не става въпрос само за машиниста и тока за мотрисата, а за цялата метросистема- освтление, касиерки, полиция, диспетчери и т.н.

maniak:
Предлагам ви да се прибелете с последния ускорен от Бургас, който пристига към 22:30 и тогава да коментирате. Извведнъж ще ви се прище да има ГТ на 5 мин, ане на 30
А сега сериозно. Без нощен транспорт вече не може. Според мен хората достатъчно са "узрели" за такова предложение, а че приходите няма да са големи може да се досетите, но ГТ изпълнява преди всичко социална функция и пускането на нощен транспорт ще  е предимство

bgpower:
Да, това е така. Не казвам, че точно ГТ трябва да го върши, но в София след 23 и преди 6 часа определено няма алтернатива освен такситата, и въпреки че се водят евтини в България чисто и просто трябва да има друг вариант. И според мен маршрутките са добър такъв, защото като мрежа вече са доста разширени и без проблем покриват голяма територия.

Но нощен транспорт си трябва и то не говорим за младите по дискотеките, ами чисто и просто защото на всеки му се налага да се прибере по-късно от някъде и тн

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version