Масов градски транспорт > За системата като цяло

Концесионираните линии от МГТ

<< < (2/578) > >>

НИКИ:
Не е мажно кой е казал. Важното е че са взели. За какво мислиш купуват нови автобуси. Знам че имаше конкурс и знам че Карат С спечели. Трябват ми линиите които са били на този търг. Знам че тази година изтичат договори на превозвачи. По тази причина ще има още конкурси. Сърдечно благодаря на този който помогне с инфо !

borosport:
Абе НИКИ това не са ти на ТТ далаверите.Конкурсите в София още не са се състояли, така че важно е да кажеш на информатора си да си провери информацията!

НИКИ:
Там е работата че Транстриумф беше на конкурса. Затова беше тая реклама. Разбрах че имаше конкурс. Трябва да е било преди 1 месец някъде. Тогава Антраник отиде в София именно поради тази причина. Знам че ще предстоят още конкурси и пак ще се опитаме да вземем някоя линия. Да знаете това е на добре- така се засилва мотива на израелеца да вземе чисто нови возила. Като има повече градове ще се засилва повода.

borosport:
Не знам да е имало конкурс.Все пак тези неща не се правят скришом.Но ще проверя в общината за да дам точна информация.

НИКИ:
Много ти благодаря! Утре ще се опитам да разуча още. Очаквам отново ТТ да се яви на конкурси в София.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version