Author Topic: Мнение за форума  (Read 254881 times)

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Re: Мнение за форума
« Reply #1960 on: 18.12.2017, 15:57:38 »
Само ти и Iskar имате лично отношение към табелките като гледам. Останалите изказват лично мнение и споделят опит.
То и вашето е лично мнение, а и не мисля, че някой от вас печели от единия или другия вид табелки и е повече хоби. Не виждам и защо толкова ожесточено нападате работата на другия, вместо да се стремите към консенсус.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #1961 on: 18.12.2017, 16:09:03 »
Именно. Аз съм напълно съгласен към консенсус. След като ми убиха хобито - цикламените табели, защото не се виждат добре и въвеждането на табели на бял фон с черни числа, аз и с оглед срещите си с представители на Съюза на слепите, се съгласих, че именно те се виждат най-добре. И предложих всички превозни средства да имат електронни табели отгоре, които да изписват номер и маршрут и малка табела долу формат А4, която да е само с номера. Но Iskar се заинати, че за нищо на света не трябва да има такива табели долу. Аз предложих друго - да има електронна табела, която да е разположена на предното стъкло долу вдясно. Мисля, че съм достатъчно толерантен и скромен в желанията. Да има една табела на предното стъкло долу вдясно като задължителен реквизит. А размерът и шрифтът да се решават впоследствие.

Но все пак си има хора тук, на които хич не им пука има или няма табели долу, но ей така, понеже имат нещо против мен, започват да оплюват моето мнение и мен самият. Мога и имена и доказателства да посочвам, но вече ще стане пълна клюакрщина.
« Last Edit: 18.12.2017, 16:11:26 by emo »
мур

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1962 on: 18.12.2017, 16:22:31 »
Не желая да коментирам повече, както и да се намесвам във вашия спор. Ако не успявате да се разберете, просто спрете да отговаряте един на друг, защото няма смисъл.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Вярвай в себе си, другото е второстепенно
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #1963 on: 29.12.2017, 08:53:22 »
Настоявам потребителят $h@IdEr да премахне провокативната си профилна снимка. Ще обясня защо. Аз също съм несъгласен с много неща, които се случват във форума, най-вече с това, че се отделя прекалено много внимание на злободневности и че на моменти се пишат мнения със свръхголяма отрицателност граничещи с език на омразата, но смятам, че точно този потребител, участващ именно в такива спорове в темата за табелите и водещ ги по същия този граничещ с език на омразата начин, няма право да претендира, че форума му е виновен за нещо, даже тъкмо обратното, трябва да е доволен, че не е изгонен, защото ми е писнало, а предполагам и не само на мен, да чета как непрекъснато се пали, спори без да проявява уважение към срещустоящите и обижда. Също така смятам, че единственият начин форума да се подобри е отвътре, а не чрез „помощ отгоре“, така че за колкото и правилно да счита $h@IdEr да се отнася към форума така, той също става част от това, което не иска да се случва в него. И не на последно място държа да кажа, че това не е лично отношение, просто си казвам мнението културно и уважително и се надявам да получа разбиране.

Пожелавам ви приятен и успешен ден.  :)
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Все още не сме професионалисти, но големите неща започват с една малка крачка

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #1964 on: 29.12.2017, 11:01:03 »
Мисля, че е крайно време да му се даде дълга почивка. Нали имаше някакъв бургаски форум, нека да се проявява там.
@Агенте, препоръчвам ти да го добавиш в списъка с игнорирани потребители. Няма да виждаш нито това, което пише, нито подписа, нито аватара, а само, че се е изцвъкал в темата.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1965 on: 29.12.2017, 11:03:01 »
От вчера е със забрана за писане, което явно е провокирало да си смени аватара и текста. Премахнах ги, а той вече има бан за постоянно.

Offline Magirus deutz

• Защо пиша толкова много?
  • Почитател на Мерцедес - Бенц, Магирус и Икарус.
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #1966 on: 01.02.2018, 17:19:59 »
Вчера е станало факт едно забележително за форума събитие, а именно - публикуван е   половинмилонния  пост!  :fan:

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1967 on: 03.04.2018, 15:05:19 »
Колкото и да съм търпелив, вече не издържам:

Емо, ти си бил и нагъл освен всичко. Само твоя болен мозък може да роди бисер от сорта на това, че поддръжката на електронните табели е източване. Нямам думи, с които да коментирам това твое изказване. Само за протокола, голяма част от свършената работа е на добра воля , само за да бъдем и ние Европейци, на което ти с твоите жалби се изака успешно.
Първо не съм нагъл. Второ - нямам болен мозък. Настоявам мнението да не се цензурира, но потребителят да получи наказание за обида.

Тези табели са ненужни, опасни и грозни! А лудият, който зарива всевъзможни институции с жалби е също толкова опасен, колкото и самите табели.

Очевидно е, че това мнение е насочено към мен. Аз не съм луд. Това е обида.
« Last Edit: 03.04.2018, 15:49:41 by emo »
мур

Online The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
« Reply #1968 on: 03.04.2018, 15:43:41 »
И двамата трябва да бъдете наказани за мненията си, ако трябва да сме честни - единият обижда другия, пък другият набеждава и наклеветява без доказателства... И изобщо тази дискусия все да става най-меко казано противна и се превърна в отдушник на лични комплекси за малоценност и на двете страни.
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline emo

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1969 on: 03.04.2018, 15:46:34 »
Посочете точно с кое съм обидил или наклеветил когото и да е и съм готов да се съглася.
мур

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1970 on: 08.05.2018, 19:41:25 »
Не съм съгласен с наложеното ми наказание, което освен, че не е правомерно е и скрито зад анонимното "Екипът на форума"!!! Тук, тенденциозността, деленето на "наши" и "ваши" и правенето на виртуални мускули явно е основен спорт за админи и модератори. Когато някой има нещо против мен, да го каже с името си, а не да се крие зад анонимност. Изгонихте няколко читави потребители, сред които и такива, допринесли за форума, мога да ги назова поименно, но не виждам смисъл, тъй като явно само "Емо"-вци и "Фафан"-овци тук могат да виреят спокойно и да си разиграват коня както искат!
Всеки носи отговорността за собствените си действия. Ти обиждаш потребители и модератори следователно наказанието ти е напълно заслужено.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1971 on: 08.05.2018, 19:45:02 »
Всеки носи отговорността за собствените си действия. Ти обиждаш потребители и модератори следователно наказанието ти е напълно заслужено.

А ти в какво си точно качество се изказваш какво прави друг потребител?! Това не е ли нарушение на правилата на форума, или ти си от "нашите момчета" и за теб правила няма?!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1972 on: 08.05.2018, 19:46:22 »
Искрено ми е забавно да те гледам как се впрягаш и как възприемаш всяко различно от своето мнение като съзаклятничество срещу себе си.

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1973 on: 08.05.2018, 19:49:59 »
Искрено ми е забавно да те гледам как се впрягаш и как възприемаш всяко различно от своето мнение като съзаклятничество срещу себе си.

Не ми се коментира отношението ти към мен, което си доказал, че е тенденциозно и да, съзаклятничество от страна на теб и сателита ти Емо има. Хайде да не се правим на ущипани ученички. Няма да мълча на никой, особено на такива като теб и Емил Шиваров!

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #1974 on: 08.05.2018, 20:20:10 »
Марио, престани с тая твоя параноя ! Все има някакви заговори срещу тебе и все някой ти крои шапката !  :angry:

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1975 on: 08.05.2018, 20:27:09 »
Марио, престани с тая твоя параноя ! Все има някакви заговори срещу тебе и все някой ти крои шапката !  :angry:

И $h@IdEr ли е с параноя?! Всеки, дръзнал да се изкаже директно срещу няколко човека, допуснати от админите да си разиграват коня на воля е параноик... Не съм поръчвал нито психоанализа, нито имам нужда от такава, искам просто да се мери с един аршин, а не да се правят анонимни, пардон, от името на "Екипа на форума" предупреждения и заплахи с БАН...  :angry:

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1976 on: 08.05.2018, 20:59:52 »
Приоритет на форума е толерантността и свободата на изказване. Тоест всеки има право на мнение и стига то да не представлява обиди и заплахи към някого във или извън форума всичко е наред, а ти непрекъснато нарушаваш това. И не знам за какво мое отношение към теб говориш. Аз не те познавам и не искам да те познавам и съм писал нещо свързано с теб само два или три пъти отново по тази линия на дискусия. Престани с тези измишльотини и театри и се дръж като нормален човек, а не като тинейджър и не разбирам какво въобще ти е виновен Емо, който не е коментирал „болната тема“ в последните 9 страници. И да Шайдер беше тръгнал по същия път и затова беше изгонен. И не на последно място ощипани, а не ущипани.
« Last Edit: 08.05.2018, 21:02:40 by AGENT 006 »

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1977 on: 08.05.2018, 21:38:52 »
Приоритет на форума е толерантността и свободата на изказване. Тоест всеки има право на мнение и стига то да не представлява обиди и заплахи към някого във или извън форума всичко е наред, а ти непрекъснато нарушаваш това. И не знам за какво мое отношение към теб говориш. Аз не те познавам и не искам да те познавам и съм писал нещо свързано с теб само два или три пъти отново по тази линия на дискусия. Престани с тези измишльотини и театри и се дръж като нормален човек, а не като тинейджър и не разбирам какво въобще ти е виновен Емо, който не е коментирал „болната тема“ в последните 9 страници. И да Шайдер беше тръгнал по същия път и затова беше изгонен. И не на последно място ощипани, а не ущипани.

И аз не искам да те познавам, защото мисля, че запознаването ни няма да мине добре! А Шайдер е прав, но явно не е богопомазан. Не търпи олигофрено-идиото-шизофренията и възхвалата на един човек с ментални отклонения, който стигна до там, че да сезира КЗД, за да постигне своето и да наложи НЕ!Европейското слагане на парцали по превозните средства на ГТ... :angry:

Online The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
« Reply #1978 on: 08.05.2018, 21:54:32 »
Извинявайте, тази тема БГ мама ли се нарича, без аз да съм разбрал овреме?!
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #1979 on: 08.05.2018, 21:56:53 »
По-скоро децата на БГмама-та. Нещо като БГдечица.