Author Topic: Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"  (Read 23135 times)

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Календар за 2020 година!

Скъпи приятели,
представяме на Вашето внимание календара ни за 2020г.! Може да разгледате пълноцветните 13 страници във формат А3 (42х29 см) по-долу.

Поради натоварения график на печатницата ще бъде готов в първите дни на януари 2020г.

Тъй като тиражът е ограничен, имате възможност още сега да го поръчате по следните начини:
1) на мейла на Сдружението: office@bgtransport.org;
2) на лично съобщение на настоящата страница;
3) след обаждане на 0899 678 224.

Ние ще се свържем с Вас!

Календара може да получите по следните начини, срещу квитанция:
1) лично предаване в София, в удобно време и място;
2) по куриер на Спиди или Еконт, с наложен платеж и доставка за Ваша сметка, до посочен от Вас адрес.
Заявките ще бъдат изпълнени веднага след излизането от печат на календара, по реда на тяхното получаване.

Със закупуването на календара Вие подкрепяте реставрацията на нашите автобуси Чавдар Б14-20 и Чавдар 130, който планираме да върнем в движение през следващата 2020г.
Благодарим Ви!

Цена на календара - 20 лева.

Снимки на целия календар тук: https://www.facebook.com/pg/bgtransport.org/photos/?tab=album&album_id=1772765666188198
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline pesho

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Календара не се е получил и тази година. Някои снимки са с ужасна обработка особено нощните. Идеята за календара също е сбъркана само една снимка и под нея   написани числа в черно или червено.
За развитието на общински градски транспорт в Русе и изгонването на частните фирми!!!

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • Ikarus 280.92T Ganz elektrotechnische werke
    • View Profile
Този тип календари са наистина безсмилени, защото нямат прозорче за датите, а това е основна функция на календара... също така някои от возилата, които са избрани са меко казани случни.
✯373✯2707✯311✯
✯1767✯2914✯701✯
26.05.14 - София 100
18.01.19 - MB o305(G)
09.06.19 - MB o302T

Online dj_the_bus

• Защо пиша толкова много?
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
Ако е същият календар като предишните (виждал съм един)- как може да скубите хората 20 лева??? Кой ще е толкова замаян да даде 20 лева за календар, като всички знаем каква е цената им за отпечатване на едро. Виж, ако има идея за "даряване" на сдружението- оставете хората сами да си преценят колко да дарят и сложете нормална цена (5 лева например). Иначе дизайнът, вече въпрос на декорация, че може да бъде малко по-разчупен.

Offline Pesho1991

• Запален по ГТ
    • View Profile
Не разбирам какво толкова не ви харесва. Календар като календар, нямало прозорче, снимките не били Еди какви си, цената била висока и т.н. Имам само няколко думи да кажа и това е, че не сте длъжни да купите календара, защото се продава на свободен пазар. Като не ви харесва не го вземайте, от това по-просто няма. Цената няма да я коментирам, защото влиза в предното ми изречени, иначе ако не ви се плаща не давайте, все едно някой ви кара да пуснете смс за „Българската Коледа“- това пак е пожелание, същото е с календарите.
Пожелавам ви весели празници и нека запазим добрия тон.

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Значи като имате по-добри идеи за календар, включете се и ги споделете. Ние работим абсолютно доброволно, за момента няма кой да измисли по-добър дизайн. Ако някой има идеи и желание, да заповяда и да ги сподели. Но най-лесно е да мятаме кал по другите :angry:
Този календар не е без пари. Реставрацията на автобуси - също. Цената е по-висока, но е една и съща в последните 4 години и идеята е със закупуването да подпомогнете нашите дейности. Повярвайте, това, с което сме се захванали, не е никак лесно, нито е евтино! Бих се радвал, ако повече фенове на градския транспорт се включат в нашите дейности - така можем да работим по-бързо и качествено, а не само няколко човека да си жертваме свободното време. За съжаление, не виждам особено голям интерес у съфорумците да възстановим тези исторически превозни средства... А уж сме всички транспортни фенове...
Ники, ако намериш печатница, която да отпечата календара за цена 5 лв за бройка, моля да я споделиш. А не да си говорим общи приказки!

Online dj_the_bus

• Защо пиша толкова много?
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
За цената- нека да съм поръчвал календари... Средната цена при 100 поръчани ми излезе около 2-3 лева с 12 различни листа, подобен на това което представяте.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
Много отдавна съм писал тук че във форума има една камара хора , които могат само и единствено да плюват, и намират маана на всичко сътворено НЕ от тях!
Най лесно се прави сметка на чуждите пари, харчове, способности, и тн. Но всичко това са криви сметки, вероятно от хора нищо не можещи да създадат !
Какъв е смисъла да се коментира ?!
Който иска и може да помага-го прави, или купувайки си календар, или дарявайки средства !
Коментарите са вид извинение,- ми не купувайте-дарете тогава средства !
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Който иска календар какъвто му харесва и да не плаща надценка, може сам да си изработи и изпечата. Тук ясно е казано, че средствата отиват за автобусите, а не в нечий джоб, така че не виждам смисъл от тези коментари. На конто му харесва календара и идеята си го купува, който не - не го прави и подминава темата.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Календарите са отпечатани и има още останали бройки. Който желае, може да ми пише лично съобщение, или мейл до сдружението, или съобщение до фб страницата ни.