Author Topic: Представяне на участниците  (Read 111227 times)

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
Re: Представяне на участниците
« Reply #220 on: 29.01.2014, 16:19:38 »
Да разбирам, че както очаквах, това е София 70?

Едит: Да, явно :D

Offline mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
« Reply #221 on: 29.01.2014, 17:38:29 »
Както и на друго място се изказах вече - това разбива митовете, че всички ватмани са прости и тъпи хора, а че има и много грамотни, кадърни, трезвомислещи и стойностни хора измежду тях! Браво на София 70, представил се е добре и може би прави първата крачка към изчистването на репутацията на тези хора :fan:
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email
« Reply #222 on: 29.01.2014, 18:06:57 »
Чудесен репортаж за един чудесен човек!  :fan: Браво Жоро!

Offline Tram

• Писател
  • **
  • За възстановяване на екологичния транспорт!
    • View Profile
    • Email
« Reply #223 on: 02.04.2014, 21:21:28 »
Здравейте,казвам се Богомил.Ученик съм (9клас) и се интересувам от трамвайния транспорт-минало,настояще и бъдеще.

Offline klarona

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #224 on: 22.05.2014, 13:42:53 »
Здравейте от мен моето име е Кика.

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #225 on: 22.05.2014, 14:07:02 »
Здравейте от мен моето име е Кика.
Добре дошъл! Така ли си по лична карта, тогава може би трябваше да пишеш и тук.... ;) :)

Offline KRAKOMOBILA

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #226 on: 23.05.2014, 19:40:35 »
Е не с лошо де.  :D

НЕ НА КИЧА ПО ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА В ГТ!!!

Offline galvanit

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #227 on: 13.06.2014, 16:21:26 »
Здравейте от мен аз съм Галин и съм от София :)

Offline putnik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #228 on: 16.07.2014, 10:44:40 »
Има ли жени у форума? :rolleyes:

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
« Reply #229 on: 16.07.2014, 10:58:01 »
Имаше няколко не особено активни. Май вече не пишат даже.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline 2513

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #230 on: 16.07.2014, 10:59:49 »
Има има жени в форума преди познавах 2,но сега само 1 пише.

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #231 on: 16.07.2014, 11:38:58 »
Има ли жени у форума? :rolleyes:

Опитай тук: http://www.bg-mamma.com/ ...  ;)
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
« Reply #232 on: 16.07.2014, 20:34:08 »
Естетствено, че има жени в този форум!  :police:
Ето фейсбука на една от тях:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152574343616796&set=vb.33674106795&type=2&theater
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline nokia

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #233 on: 17.07.2014, 10:30:49 »
Здравейте, аз съм на 13год. и вече ме познавате като nokia. От малко дете съм запален по рейсовете и съм в час с всичко по линиите във Варна.
« Last Edit: 28.09.2016, 09:18:40 by nokia »

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 359945577
    • MSN Messenger - dilly-m@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - dillyan96
    • View Profile
    • Рекламни концепции на бургаски Солариси
    • Email
« Reply #234 on: 17.07.2014, 21:23:17 »
Здравейте, казвам се Кристиян и съм на 13год. Вече ме познавате като nokia. От малко дете съм запален по рейсовете и съм в час със всичко по линиите в Варна. Аз ли съм най-младият във форума? :)
Много е възможно, при положение, че регистрацията на лица под 16 год. беше забранена, поне когато аз се регвах...

Offline vasko

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #235 on: 28.09.2014, 18:28:57 »
Здравейте,

Аз се казвам Васил, на 17 години. Занимание - ученик. Аз съм голям транспортен фен - основно на градския и на железопътния междуградски транспорт, но и на всички останали форми на транспорт като цяло. Всъщност следя форума от много време, но вече реших да се регистрирам, за да участвам активно и аз. Освен от транспорт се интересувам от архитектура, градоустройство и градско планиране (не съм сигурен дали последните две не са синоними). Роден съм в град Русе и съм живял там до седемгодишна възраст, когато със семейството ми се преместихме в София. Живяхме 4 години под наем в ж.к. Младост 1, в непосредствена близост до пазара (където сега се намира метростанция "Младост 1"). Тогава наши роднини заминаха за чужбина и ни предложиха да живеем в техния апартамент без наем, само да го пазим и поддържаме. Освен това и хазяинът искаше да ни вдига наема, поради предстоящото откриване на метростанцията, което вдигало цената. Преместихме се в Младост 1А и живяхме там 5 години. В това време родителите ми решиха да събират парите, които бихме плащали за наем ако бяхме останали на старото място и със събраните пари и евентуално малък кредит да си купим собствен апартамент. Накрая баща ми реши, че не иска да става длъжник на банките и да върне повече пари отколкото се е подписал в началото и за това реши, че ще си купим апартамент само с парите, които сме събрали плюс малко допълнителни спестявания. Поради основния определящ фактор при избора на апартамент - цената, си избрахме такъв на другия край на града - в ж.к. Обеля 2. Отначало бях малко скептичен, заради лошата слава на квартала, но вече живеем тук малко повече от година и съм положително изненадан от квартала (може би ще разкажа по-подробно в темата за кварталите). Разказах Ви всичко това, за да кажа, че имам подробен поглед върху Младост и района, както вече и върху Обеля и района, също така и някакви спомени от град Русе (който освен това и посещавам 1-2 пъти годишно) и други градове в България, в които съм бил няколко пъти. А също така и от голяма част от ж.п. линиите в България.

Като транспортен фен любимото ми занимание (дано не Ви се стори странно) беше да пътувам с градския транспорт в София като целта ми беше да съм пътувал по почти всички линии в града. Например ако имах свободен ден (или следобед) си правех маршрут от нас, прекачване на десетина различни линии от градския транспорт и пак до нас. По този начин мога да кажа, че за няколко години съм пътувал по 90-95% от маршрутите на градските линии и по 40-50% от маршрутите на крайградските линии. По този начин, всъщност, съм и разгледал голяма част от града ни на живо.

Както казах отдавна следя форума и даже доста пъти ми се е искало да изкажа мнение по много от темите. Но съм забелязал, че повечето от основните потребители на форума се държат авторитарно (не искам да обидя никой!). Аз също съм за правилата и тяхното спазване, но ако някой изкаже мнение, различно от основно преобладаващото, не мисля, че е много добра идея да го нападате... Разбира се, ако този човек иска да наложи своето мнение и продължава да го твърди без да зачита правилата и досажда, заслужава санкция. Но ако не е така, смятам, че правилното и интересно нещо, когато има различни мнения по една тема, е да започне дискусия. Смятам, че това е основната цел на форумите.

Другото нещо, което съм забелязал: когато някой нов член на форума(а и не само) попита за нещо, което евентуално е коментирано преди, Вие троснато му казвате да потърси назад в темите. Честно казано много пъти съм се опитвал да използвам търсачката, но това е било успешно средно в 2 от 10 търсения. Не знам дали не съм използвал правилните ключови думи или търсачката не е много качествена, но в повечето случаи съм прочитал целите теми, за да открия информацията, която ме интересува. Може би повечето хора нямат такова време... Мисля, че не е голям проблем ако някой от по-старшите потребители знаят къде и горе-долу кога дадена тема се е коментирала, да даде линк на търсещия. Мисля, че е хубаво хора, които имат общи интереси и хобита да си помагат взаимно да ги развиват и да научават взаимно повече информация. Също така имам и едно предложение към форума (може би не е за тази тема, но все пак...) - да се създадат нови важни теми, където да се обедини информацията в категории. Например тема "Контактна мрежа" и в нея да се преместят всички отговори на въпроси, зададени за контактната мрежа, а също така и от други теми, където е коментирана контактната мрежа. И така и за останалите категории. Подобна практика има в други форуми и е много полезна за нови потребители (а и не само).

Ще се старая да спазвам правилата и се надявам да бъдете по-благосклонни към един "заек" във форума, който иска да научи много неща!
СБОГОМ, GTSofia.info

Offline 2513

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #236 on: 28.09.2014, 21:03:24 »
Добре дошъл приятелю.Радвам,се че живееш във обеля не е лош квартал,аз съм от люлин.Още си заек,но ще свикнеш със колегите и колежките .

Offline voodoo

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
    • Email
« Reply #237 on: 28.09.2014, 21:31:41 »
Перфектен правопис и пунктуация! Би трябвало това да е норма, но напоследък, (особено) сред учащите, е голямо изключение. Благодаря за старанието и удоволствието да се чете написаното всъпление  ;)

Добре дошъл!

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #238 on: 28.09.2014, 22:11:15 »
Добре дошъл! :)

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #239 on: 28.09.2014, 22:28:05 »
Добре дошъл приятелю.Радвам,се че живееш във обеля не е лош квартал,аз съм от люлин.Още си заек,но ще свикнеш със колегите и колежките .
:help: :help: :help:

Перфектен правопис и пунктуация! Би трябвало това да е норма, но напоследък, (особено) сред учащите, е голямо изключение. Благодаря за старанието и удоволствието да се чете написаното всъпление  ;)

Добре дошъл!