Author Topic: Представяне на участниците  (Read 111398 times)

Offline Kris1653

• Начинаещ
  • *
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Re: Представяне на участниците
« Reply #280 on: 14.08.2019, 21:05:44 »
Аз съм Кристиан, на 15, от София. Знам за форума от aleks101, който ми е приятел. Фен съм на Икарусите, но все пак харесвам целия градски транспорт. Свиря на китара, любимият ми жанр музика е метъл, но слушам всичко. :rolleyes:

Offline mitkov2

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #281 on: 24.08.2019, 16:31:56 »
Чак сега виждам, че има такава тема, а съм регистриран от 2015  :D
Името ми е Ангел, студент по право в СУ, 2-ри курс. Роден съм в София и само там съм учил досега, но прекарвам много голяма част от времето си в Пловдив, някога по неволя, а от 5 години насам съвсем нарочно, защото повече ми харесва там. На година оставям около 400 - 450 лв. на БДЖ :laugh:
Не знам, дали съм наистина фен на МГТ, предвид значението на думата "фен", но поради това, че го ползвам често, ме интересува развитието му. Пътувал съм доста по света (основно в Европа) и ми се иска да допринеса за въвеждането в България на добрите практики от Европа, защото в някои области и на някои места сме с десетилетия назад. Особена болка за мен е ликвидирането на тролейбусният транспорт на Пловдив и лошата услуга, която в момента се предлага там.

Offline Trams13

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #282 on: 25.08.2019, 11:34:58 »
Добре Дошъл във форума.Колега.Радвам се,за представянето ти.Да си Живи и Здрав. :)