Author Topic: Представяне на участниците  (Read 120734 times)

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Re: Представяне на участниците
« Reply #300 on: 20.04.2020, 23:55:51 »
ОК, оставям му последния профил, а Dimitar155, btr95 и Lepos_Grim му ставате гаранти.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #301 on: 21.04.2020, 00:19:50 »
За мен е изключителна наглост да си правиш нови и нови профили, след като си нарушил правилата и са ти спрели първия акаунт. Модераторите са достатъчно толерантни и, за да се стигне до изгонване, значи има достатъчно основания. По мое мнение Васко (Марин) с новите си регистрации с нищо не показва, че си е взел поука. Безкрайни многословни обяснения, повтарящи се многократно. По скоро човекът зад тези профили има някакви психични отклонения.
Лошото е, че и на други беше даван шанс да пишат от нови профили, след като са били изгонени, но в малко случаи се бяха поправили.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
« Reply #302 on: 21.04.2020, 07:41:08 »
Но пък им беше даван шанс. Ако се види, че не се е поправил, най-лесното нещо е да му бъде наложен бан (със съответните последици за мен, разбира се)
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #303 on: 21.04.2020, 11:40:06 »
Да, хубаво ще е и на гарантите да се наложи наказания.
Аз не знам защо си слагате таралелж в гащите.

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
« Reply #304 on: 21.04.2020, 12:17:04 »
Васил си прави чисто и просто социални и психологически експерименти. От совалка си личи, че Васил и Марин Петров са един и същи човек. За Васил форумът е опитно поле да се упражнява на наш гръб и нищо повече. Той не е транспортен фен и няма отношение към транспорта такова, каквото всички ние имаме. Досега опитът е, че няма един читав потребител, изгонен от форума, на когото е даден втори шанс и той да не го е опропастил. Не виждам смисъл пак да доказваме очевидното.
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
« Reply #305 on: 21.04.2020, 15:54:42 »
Тая история заприличва на Доктор Джекил и Мистър Хайд... Няма лошо, нека имаме две личности, обитаващи една глава във форума, по-натам може да почнат да пишат третата, четвъртата и т.н. личност - дотук различните личности са на едно мнение поне, което е обнадеждаващо.
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на геноцид към населението на София.

Offline vasko2.2

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #306 on: 21.04.2020, 18:41:32 »
Благодаря за кредита на доверие, който ми предлагате! :) Ще се постарая да го оправдая. ;)

Радвам се, че има и потребители, които са скептични. Ще се радвам ако някой ден, в недалечно бъдеще, да съм успял да ги убедя в обратното.

Имам само една молба - може ли, също така, моят IP адрес да бъде отблокиран? Той е 46.233.ХХ.Х Ако е необходимо, ще го изпратя на лично съобщение до някой модератор или до администратора. Това е истински IP адрес, предоставен от местен интернет доставчик в Обеля. Очевидно не е сменян откакто живеем тук и ползваме този достачвик. Бих искал да пиша от този адрес, за да се вижда, че аз пиша само от едно IP.

Благодаря предварително!

И тъй като това е тема за представяне на участниците, нека да се върнем към нея.  :arrow:

Както вече казах, вече съм към края на бакалавърската си степен. Уча социология. Насочил съм се към психологията като магистратура, но все още се чудя дали да не е маркетинг. Съчетавах лекциите с работа като сервитьор на няколко места през годините. В момента, по обективни причини, не работя - съкратиха ме. Не знам дали след края на тази ситуация ще продължа да работя като сервитьор или вече ще се опитам да си търся възможности за реализация в сферите на интерес, които имам. Все още живея със семейството ми. Имах планове да се изнеса под наем и да заживеем заедно с приятелката ми, което си мислех да стане по някое време наесен. Но засега, тези планове са на пауза, защото не знам кога ще достигна обема спестявания, който съм заложил като условие към себе си, за да се изнеса.

Продължавам да съм голям транспортен фен, но все повече ми се развиват интересите в сферата на градоустройството и инфраструктурата. Особено през призмата на социалния инженеринг, който изучавахме в университета. Ще си споделям мненията си и се надявам да стават интересни дискусии в съответните теми.

И... щях да продължа да пиша още, но съм си взел бележка за пространните ми писания и ще спра доттук. Трябва да напиша роман някой ден, защото очевидно трудно контролирам желанието си да пиша надълго и нашироко. :rolleyes:

Offline CNN

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #307 on: 22.04.2020, 12:50:21 »
Почна се 🤪

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #308 on: 22.04.2020, 13:52:14 »
Роман няма да е достатъчен , освен ако е в 15 тома. Примерно.
 Жалко , че изпусна срока за кандидатстване за курс за ватмани.Не е това, което желаеш , но пак е в сферата на твоите интереси. Тамън можеше да видиш и другата страна на монетата.
 Колкото до това , че си си взел бележка за изключително дългите постове - не виждам да си взел такава, но както и да е .Аз съм никой, че да съдя.

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
« Reply #309 on: 22.04.2020, 22:42:07 »
Да, хубаво ще е и на гарантите да се наложи наказания.
Аз не знам защо си слагате таралелж в гащите.
Аз лично ще очаквам една временна почивка от форума.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #310 on: 22.04.2020, 22:49:53 »
Аз лично ще очаквам една временна почивка от форума.

И все пак вярвам, че няма да има основания за почивки, колкото и наивно да звучи.

Offline The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
« Reply #311 on: 22.04.2020, 22:55:54 »
Роман? Не, това се нарича графомания. Изисква терапия. Иначе така де, романът няма да пречи на никого, ако ще разтовари страдащия.
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на геноцид към населението на София.

Offline vasko

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #312 on: 27.04.2020, 22:08:47 »
Здравейте,

Само да отбележа, че ще пиша от "оригиналния" си профил. Не съм държал на това, но благодаря на Dragon, че го отключи.

Колкото до това , че си си взел бележка за изключително дългите постове - не виждам да си взел такава, но както и да е .Аз съм никой, че да съдя.
Прав си, но все пак дай ми малко кредит. Мисля, че има напредък спрямо писанията ми от преди.

Ако обединим всички мои писания в този форум от преди, сигурно ще съберем обем за един роман... :rolleyes:

И все пак да не излизаме много от темата ще добавя още нещо за мен. Вече съм активен шофьор, но нямам собствен автомобил. Карам семейния, когато ми се отдаде възможност или понякога за удоволствие. Все още си държа на мнението, че водачите трябва да са много внимателни и стрикти докато управляват, но разбирам, че има ситуации на пътя, при които не може да се реагира като на теория. Но това не значи, че трябва да сме толеранти за откровени нарушения на закона в обикновени ситуации, напротив - трябва да сме максимално строги. По-скоро може да сме една идея толерантни при много сложни ситуации, при които е ясно, че участниците в движението е можело да пропуснат нещо по чисто човешки причини.  ;)
СБОГОМ, GTSofia.info

Здравей, отново, GTSofia.info  :)