Author Topic: Представяне на участниците  (Read 101610 times)

Offline stefanivanov56

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Re: Представяне на участниците
« Reply #260 on: 14.08.2016, 21:34:22 »
здравеите хора аз съм Стефан,на 13 години живея в квартал Изток,той е близо до 4-ти км на цариградско.Регистриран съм в този форум за да мога да споделям идеи и да задавам въпроси.

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #261 on: 14.08.2016, 22:29:11 »
Ще е добре да използваш участието си и за да подобриш писмените си умения! :)  ;)

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #262 on: 24.09.2016, 21:07:32 »

Имах предвид. "радвам се, че се намери човек, който се интересува от трамваи от възраст, на която дори и аз не съм го правил. Мислех,че няма такъв, а аз се интересувам от трамваи от 6 годипна възраст и тогава се начуих да броя до 450."
Emo , има и по-зле и от теб и от Сашко - моя милост . Когато съм бил на 6 месеца и майка ми вече ме извеждала за дълго време ,забелязала ,че по някое време почвам да подскачам в количката ,Завела ме на лекар , човекът казал , че всичко е ок, да забележи в какви случаи започвам да се държа неестествено и тя забелязала ,че като минават трамваи започвам неестествени движения.Решила ,че от шума се стряскам и избягвала доколкото може разходки далеч от линиите. когато обаче съм се поочовечил странните движения се преобразили в подскачания, издаване на странни звуци и т.н. Последвал нов преглед ,който установил ,че явно имам мания към трамваите.Лекарят казал - просто е по -емоционално детето и явно го впечатляват трамваите, та така вече 39 години.
За разлика от Сашко моят успех не беше добър ...
Ето и едно доказателство , макар и в по-късен етап:

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #263 on: 05.07.2017, 11:06:31 »
 Казвам се Любо. На 15 години съм и Градският транспорт ми е нещо като хоби. :crazy:
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #264 on: 26.07.2017, 17:46:35 »
Здравейте, аз съм Ася на 16 години. Градския транспорт ми е хоби. Регистрирах се, за да споделям идеи и да обсъждаме въпроси.

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #265 on: 26.07.2017, 18:36:38 »
Добре дошла! :)

Offline fizik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #266 on: 24.08.2017, 13:55:10 »
Съвсем случайно съзрях темата и видях, че не съм се разписал.

Здраве желаем на всички! Казвам се Цецо, брат съм на maniak и чеша клавиатурата на транспортна тематика от години. Роден и израснал в София/Борово, сега живея в едно село на половин час с влак от центъра на Берлин. Метеоролог по образование (спечелихте си правото да не ми вярвате винаги), в момента правя докторантурата си в Германския институт за науки за земята.

Интересувам се от транспорт от малък, когато с maniak-a се возихме на какъв ли не транспорт по родната България и по Европата. Най-много ме впечатлява комплексността на транспортната тематика и социално-икономическите взаимоотношения на които тя въздейства.

Друго мое хоби е създаването не ей-такива видеа: https://www.youtube.com/watch?v=xWNBIheRrtE
« Last Edit: 27.08.2017, 10:39:12 by fizik »

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #267 on: 27.08.2017, 00:02:21 »
Привет! Казвам се Кристиян на 16 от Бургас , но от 9 години живея в София ,кв.Гоце Делчев. От 3 години хобито ми е градския транспорт , както в София , така и в родния Бургас. Говоря три чужди езика : английски на перфектно ниво и руски и немски на прилично ниво. Уча в техникума по фотография в София.
« Last Edit: 08.09.2017, 21:49:16 by coast96 »

Offline dst1123

• Приятел на ГТ
  • Един прост пътник
    • View Profile
    • Email
« Reply #268 on: 28.08.2017, 01:03:15 »
Имам акаунт от адски много време и чак сега се сетих да се представя..И така, казвам се Даниил (накратко ми викат Данката) на 17, от Русе и следа русенския раздел от 2008-ма,но започнах да си ползвам акаунта от 2016-та,а той тогава вече беше на 2 години .Хоби ми са градския транспорт като цяло и игрите с транспортна тематика и по-конкретно OMSI 2.Знам 2 чужди езика (английски на средно ниво и руския си го говоря съвсем свободно,защото съм и наполовина руснак)."Неизлечима болест" ми е да взлизам и във СТТС всеки ден по няколко пъти :D.

Любими са ми татрите, тиристорните шкоди,Икарусите,Мерцедесите и ЛиАЗ 677м  :crazy:.Не съм равнодушен към факта,че делът на традиционния наземен електротранспорт навсякъде по-света стабилно отслабва,за сметка на автобусите.Аз съм ЗА развитието на електробусите (ако обслужват основно автобусни маршрути), на тролейбусите с увеличен АХ и против нелогичното унищожаване на наличната ККМ!
Против унищожаването на електротранспорта и големите интервали за движение!За закупуването на съчленени тролейбуси в Русе!

#bringback25

Offline Loko46202

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #269 on: 13.06.2018, 19:08:32 »
Здравейте. Казвам се Дани. На 37 години съм. Градският транспорт ми е страст. Харесвам също така влакове. Брат ми работи в трамвайна депо Искър. По професия съм дизайнер. Посещавам от много време форума, но скоро се регистрирах. Предпочитам повече да чета и по-малкобда пиша.