Author Topic: Представяне на участниците  (Read 120851 times)

Offline Kris1653

• Начинаещ
  • *
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Re: Представяне на участниците
« Reply #280 on: 14.08.2019, 21:05:44 »
Аз съм Кристиан, на 15, от София. Знам за форума от aleks101, който ми е приятел. Фен съм на Икарусите, но все пак харесвам целия градски транспорт. Свиря на китара, любимият ми жанр музика е метъл, но слушам всичко. :rolleyes:

Offline mitkov2

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #281 on: 24.08.2019, 16:31:56 »
Чак сега виждам, че има такава тема, а съм регистриран от 2015  :D
Името ми е Ангел, студент по право в СУ, 2-ри курс. Роден съм в София и само там съм учил досега, но прекарвам много голяма част от времето си в Пловдив, някога по неволя, а от 5 години насам съвсем нарочно, защото повече ми харесва там. На година оставям около 400 - 450 лв. на БДЖ :laugh:
Не знам, дали съм наистина фен на МГТ, предвид значението на думата "фен", но поради това, че го ползвам често, ме интересува развитието му. Пътувал съм доста по света (основно в Европа) и ми се иска да допринеса за въвеждането в България на добрите практики от Европа, защото в някои области и на някои места сме с десетилетия назад. Особена болка за мен е ликвидирането на тролейбусният транспорт на Пловдив и лошата услуга, която в момента се предлага там.

Offline Trams13

• Ограничени права
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #282 on: 25.08.2019, 11:34:58 »
Добре Дошъл във форума.Колега.Радвам се,за представянето ти.Да си Живи и Здрав. :)

Offline Alexcho

• Писател
  • **
  • Любими марки: Skoda Solaris 27TR, MAN, BMC.
    • View Profile
    • Email
« Reply #283 on: 05.02.2020, 15:22:38 »
Здравейте на всички,
Казвам се Александър на 17 години от София. Обичам градския транспорт и мога да кажа,че това ми е хоби. От доста време чета форума и исках да се регистрирам за да мога и аз да се включвам в дискусиите, но все нещо не успявах да го направя, пробвал съм се много пъти. Благодаря на всички, които ми помогнаха да се регистрирам и ми показаха как да пиша и боравя с форума :)
Фен на играта OMSI

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
  • Изработвам модели на ГТ.
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #284 on: 05.02.2020, 16:20:51 »
Айде добре дошъл!

Offline vasko2.0

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #285 on: 17.04.2020, 22:31:50 »
Здравейте,

Сигурно щях да започна с "помните ли ме?". Но виждам, че не сте ме забравили.

Аз съм Васко от Обеля. Преди 4 години ме отрязахте тотално от форума. Но аз не съм спрял да чета темите с интерес. Мислел съм си, че в някакъв момент ще опитам пак се включа към тази общност. Видях, че в последните дни няколко пъти ме споменахте в различни теми и това ме провокира да го направя сега.

Любопитно ми е дали ще ми дадете втори шанс.  :)

Аз вече съм към края на висшето си образование. Уча социология, бакалавърска степен. Имам интереси и към Психологията и мисля натам да се насоча като магистърска степен. Смятам, че мирогледът ми е по-различен от преди и по-балансиран. Не съм си променил много основните възгледи и принципи, но смятам, че съм ги надградил и усъвършенствал. Бих казал, че сега съм по-спокоен и по-толерантен. И вече смятам, че съм надживял типично тинейджърските хормонални изпълнения.

Все още си оставам голям транспортен фен. Също така са ми интересни и градоустройството и инфраструктурата. И ще се радвам ако отново имам възможността да пиша в този форум.

Сега няма да пиша повече, за да изчакам да видя дали този профил ще получи забрана за писане или ще има втори шанс.

Желая Ви светли празници!
Стойте си вкъщи и бъдете здрави!
Васил.

П.П. Извинявам се, че използвах VPN за да напиша този пост, но домашният ми IP адрес е с блокиран достъп до форума по разбираеми причини! Ако ми бъде позволено да продължа да пиша, това ще се случва само от домашния ми компютър и съответно от реален IP адрес в Обеля-2, София.

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
« Reply #286 on: 17.04.2020, 23:03:13 »
Васко! Максимум пет реда на мнение и до една реплика на отговор. Да знаеш, че и дядо ти е започнал да пише тук (бай Марин).

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
« Reply #287 on: 18.04.2020, 09:50:51 »
Начетохме ти се на глупостите първо като vasko, а после Марин Петров и напълни с офтопик и безкрайните си мнения сума ти теми. За толкова години откакто имаш забрана да пишеш като vasko, промяната в поведението ти е нулева. Не мисля, да си го причиняваме за пореден път.

И как не те беше срам, след всичко дето говори в последните 2 месеца, да напишеш тук "Стойте си вкъщи и бъдете здрави"?
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Online Magirus deutz

• Защо пиша толкова много?
  • Почитател на Мерцедес - Бенц, Магирус и Икарус.
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #288 on: 18.04.2020, 11:45:31 »
Начетохме ти се на глупостите първо като vasko, а после Марин Петров и напълни с офтопик и безкрайните си мнения сума ти теми. За толкова години откакто имаш забрана да пишеш като vasko, промяната в поведението ти е нулева. Не мисля, да си го причиняваме за пореден път.

И как не те беше срам, след всичко дето говори в последните 2 месеца, да напишеш тук "Стойте си вкъщи и бъдете здрави"?
Значи все пак vasko и Марин Петров, наистина са едно и също лице?  :devil:
« Last Edit: 18.04.2020, 11:48:24 by Magirus deutz »

Online я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #289 on: 18.04.2020, 11:51:08 »
Значи все пак vasko и Марин Петров, наистина са едно и също лице?  :devil:

Ако това е вярно,-никакво приемане и писане. Форума за него е "Кошче за душевни отпадъци". Нищо смислено и ползотворно в мненията му няма !
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #290 on: 18.04.2020, 11:56:10 »
Изтървал съм тази "семейна" драма с васко и марин. Язък че припознах втория като съмишленик по отношение полемиката свързана с коронавируса...

Online Pesho1991

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #291 on: 18.04.2020, 13:14:14 »
Изтървал съм тази "семейна" драма с васко и марин. Язък че припознах втория като съмишленик по отношение полемиката свързана с коронавируса...
С две думи, предвид мненията на Марин в другите теми извън коронавируса, очевидно сходствата с тези на Васко. И сега се чудим един човек ли са или не?

Offline vasko2.1

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #292 on: 18.04.2020, 15:07:34 »
Здравейте,отново,

Откровено казано очаквах, че ще има потребители на форума, които ще са против моя втори шанс. Очаквах, че ще има и такива, които ще са по-добронамерени.

Но изобщо не съм очаквал, че ще бъде изтъкната такава ... причина за отказ.

Да бяхте казали, че преди време много съм Ви оскърбил и не желаете никога повече, или поне за много по-голям период от време, да общувам с Вас, което щеше да е напълно ОК. Щях да го приема без лоши чувства.

Аз нямам нищо общо с Марин Петров. Нито ми е дядо, нито ми е баща. Това, че част от моите мнения съвпадат с мненията на този човек, не може автоматично да означава, че аз съм той, или че сме свързани по някакъв начин. Освен това моите мнения по някои теми са претърпели развитие. Например в университета ние разглеждахме подробно социализма и комунизма, както като идеологии, така и като историческо случване в България, и в други страни. Аз самият имах огромен интерес и имам няколко курсови работи по тази тема. И мога да кажа, че по съвсем друг начин разбирам тези неща.

Изобщо не ме е срам да призова хората да си стоят вкъщи! Имам позиция по този въпрос, която лично аз и цялото ми семейство изповядваме. Общият брой излизания от нашия дом за цялото ми семейство е 8, откакто започна целият този ужас. И тези 8 броя се свеждат до рамките на квартала, в който живеем, т.е. до най-близките супермаркети. Всичките тези излизания са били със защитни средства - еднократна маска за лице и еднократни ръкавици, за които ние отделихме от семейния бюджет космически суми в самото начало на бедственото положение. Изхвърляме си боклука след полунощ като дори и в този случай ползваме еднократни защитни средства. И за да няма объркване - става дума само за един човек от семейството на излизане, когато си говорим за тези 8 броя и за изхвърлянията на боклука. Правим всичко това не толкова за нас, колкото от гледна точка на нашата отговорност към обществото. Смятаме, че ние не попадаме в най-рисковите групи, но е наша отговорност да ги пазим. И всички тези действия от наша страна са на фона на това, че нашето семейство търпи икономически последици от кризата. Като аз съм най-засегнатият. Аз работя като сервитьор в столично заведение, за да допринасям към семейния бюджет докато уча в университета. Или по-скоро работех.

Благодаря Ви за отделеното внимание! Аз ще продължа да чета форума. Благодаря и на тези, които споделят интересни материали и информация, свързани с транспорта и инфраструктурата!

Ако в някакъв момент в бъдеще прецените, че може да ми дадете втори шанс, моля, пишете някъде, може би в тази тема, за да знам, че мога да си изключа VPN (който ползвам, за да мога да чета форума) и ще мога да пиша свободно.

Без капка притеснение ще кажа отново:

Желая Ви светли празници!

Стойте си вкъщи и бъдете здрави!

Васил.
« Last Edit: 18.04.2020, 15:12:35 by vasko2.1 »

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #293 on: 18.04.2020, 15:20:50 »
Имате един и същи стил на писане, той се появи в момента, когато ти беше изгонен, сега той има забрана, а ти се появяваш след 4 години отсъствие. Случайност?

Моля, не си прави нова регистрация за да отговориш на това. Въпросът е риторичен.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #294 on: 18.04.2020, 15:32:55 »
Потребителско име vasko2.2 e  свободно.
Сега да очакваме и Марин-Петров

Offline vasko2.2

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
« Reply #295 on: 19.04.2020, 22:13:57 »
Христос Воскресе! Нека всички да сме здрави!

Имате един и същи стил на писане, той се появи в момента, когато ти беше изгонен, сега той има забрана, а ти се появяваш след 4 години отсъствие. Случайност?

Моля, не си прави нова регистрация за да отговориш на това. Въпросът е риторичен.

Липсата на отговор от моя страна би означавала, че аз съм съгласен с тези твърдения,  а това не е така! И затова аз отговарям на този не съвсем реторичен въпрос.

Моята поява в този момент не е точно случайност. От известно време си мислех да попитам общността дали ще ми даде втори шанс. Има и конкретен повод да го направя точно сега и това са няколкото подмятания в различни теми от определени потребители, че аз имам нещо общо с Марин Петров.  Освен молбата за втори шанс, исках и да се разгранича от този човек!
Единственото съвпадение в случая е,  че той има забрана за писане.
Като гледам първото мнение на този човек е 4 месеца преди моето последно мнение или моментът в който съм изгонен.  Доста широко разбиране на понятието  “момент”.

За мен е обидно да се твърди, че аз имам сходен стил на писане с този човек! Не искам да го засегна по никакъв начин, може би е ОК за човек на неговата възраст, но аз бих се засрамил ако имах подобен стил на писане, да не говорим за правопис и пунктуация. Не казвам, че аз съм перфектен в тези области, но се старая.

Изводът е, че правите заключение, че ние двамата с Марин Петров сме една и съща личност или по някакъв начин сме свързани, само на основание лична неприязън на някои потребители към мен, а може би и към него. Няма как да е чрез сравнение на IP адреси, тъй като аз нямам нищо общо с този човек и е невъзможно да имам еднакви адреси.

След като си говорим само за съмнения, може би по-коректният подход е да ми дадете шанс да пиша известно време и да видите дали наистина има нещо общо между нас. Още повече, че аз не съм писал от 4 години в този форум и няма как да сте сигурни какви са моите мнения и как си ги изразявам към днешна дата. Винаги може да ми отнемете правата  за писане. И честно казано, ако това се случи за втори път, аз никога повече не бих си и помислил да опитам отново, дори и след 10 години.

Поздрави,
Васил.

Offline Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #296 on: 19.04.2020, 22:58:23 »
Аз лично не виждам нещо общо между мненията на Марин и Васко, даже има доста разлики. Мненията на Васко са малко по-обемни, но не виждам особен проблем. Предполагам че никой няма да бъде против да му дадем пробен период и тогава да решим дали да му дадем да пише за постоянно.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #297 on: 20.04.2020, 11:30:24 »
Моята поява в този момент не е точно случайност. От известно време си мислех да попитам общността дали ще ми даде втори шанс. Има и конкретен повод да го направя точно сега и това са няколкото подмятания в различни теми от определени потребители, че аз имам нещо общо с Марин Петров.  Освен молбата за втори шанс, исках и да се разгранича от този човек!
Единственото съвпадение в случая е,  че той има забрана за писане.
Като гледам първото мнение на този човек е 4 месеца преди моето последно мнение или моментът в който съм изгонен.  Доста широко разбиране на понятието  “момент”.

За мен е обидно да се твърди, че аз имам сходен стил на писане с този човек! Не искам да го засегна по никакъв начин, може би е ОК за човек на неговата възраст, но аз бих се засрамил ако имах подобен стил на писане, да не говорим за правопис и пунктуация. Не казвам, че аз съм перфектен в тези области, но се старая.

Изводът е, че правите заключение, че ние двамата с Марин Петров сме една и съща личност или по някакъв начин сме свързани, само на основание лична неприязън на някои потребители към мен, а може би и към него. Няма как да е чрез сравнение на IP адреси, тъй като аз нямам нищо общо с този човек и е невъзможно да имам еднакви адреси.

Марин Петров се появява 4 месеца преди да бъдеш изгонен, но пише само и единствено 2 мнения в твоя защита и после прави 4 месеца пауза и започва да пише отново след твоето изгонване. Действително IP адресите не съвпадат, но това не е толкова трудно да се постигне. Маниерът ви на писане е еднакъв - дълги мнения с много цитати, като няма друг във форума, който да пише по подобен начин. За мен приликите са много.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #298 on: 20.04.2020, 18:36:53 »
И сега - vasko2.3 свободно ли е ?Или вече е заето , че не става много ясно.

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
« Reply #299 on: 20.04.2020, 22:28:58 »
Защо не го пуснете Васко да попише 2 седмици, така или иначе в доста теми има за чистене от Марин, а и не само от него. Все пак наистина хората се променят и той никога не си е позволявал да обижда друг участник, което според мен е най-тежкото нарушение на правилата. Разбира се той следва да си вземе бележка за дългите и провлачени постове, заради които му беше забранено писането.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4