Author Topic: МВМ 81-740.2/741.2 и 81-740.2Б/741.2Б (Русич/новите влакове)  (Read 295378 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Can't argue with stupid - time wasting
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Наскоро пътувах с 2011 и 2004(зелен и оранжев Русич от 2005 г.) и забелязах, че някой „интелигент“ е решил вместо да постави втори комплект стикери с имената на станциите под индикаторните лампи над вратите да измести стикерите с общата схема и да покрие с тях индикаторните лампи.

Offline София 100

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
 Напоследък ми прави впечатление, че хигиената във влаковете от този тип се влоши. По долният ръб на седалките има сива ивица от кал и прах, подовите настилки са мръсни и на някои места нацепени, стените и вратите са в същото състояние. Ръчно ли се почистват  вагоните отвътре  или машинно? Защото ако се мият подовете ръчно не се учудвам от къде долната част на седалките придобива такъв вид... В някои институции съм наблюдавал как с една и съща подочистачка се мие едновременно пода и парапета на стълбите... Онзи ден салона на повечето вагони на А 47 беше невероятно мръсен, в събота сутрин.
"Никога нищо не изчезва! Животът е кръг. Всичко се повтаря и от всичко има нужда, когато му е време. "

Offline Lepos_Grim

• Приятел на ГТ
  • The Omsi Possessed
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Вагон 2 на състав А26. За щастие останалите работят нормално.

Offline Lepos_Grim

• Приятел на ГТ
  • The Omsi Possessed
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Вече инф. табели на А26 са оправени

Offline wiNt

• Маниак
  • !<9060>!
    • View Profile
На ВСИЧКИ климатичари спешно трябва да им се извърши обслужване на инсталациите. В абсолютно 100% от влаковете с климатик, в който съм бил от началото на пролетта лъха ужасно на влага и мухъл и по-лошото - няма никакъв въздух. Хората отварят прозорците "да влезе въздух" от тунела. Като напълно здрав човек определено се задушавам, какво остава за хора с респираторни проблеми.  :help: :help: