Author Topic: Отцепване на Т.Александров от Ботев до Булбанк  (Read 1170 times)

Online difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Та така.Към 5:30 идвах с колело от Люлин по Т.Александров.От Хр.Ботев бяха отцепили(трудно бих го нарекъл така) булеварда до Булбанк.Полицай беше спрял колите от Сливница,друг изтегляше идвашите от Шератон, но пускаха десния завой от Хр.Ботев към Булбанк.Един старец в мойта посока пак с колело успя да продължи, но на мен ми беше наредено да се отклоня и аз тръгнах към Стамболийски.В далечината се виждаше полицейското Ауди ТТ,което използват за пилотна на кортежи, паркирана напречно на платното в посока Люлин.беше блокирала доста коли.Странно защо другите ги бяха пуснали да се изтеглят.В моята посока на гърба на 76 ОУ имаше доста мотористи и една полицейска кола.
  На Стамболийски също имаше голямо задръстване,почти в цялата отсечка.Успях да се измъкна и свих по Мария Луиза.Чакаха десетина трамвай и в двете посоки.Пак един нещастник ми нареди да се отместя от релсите(бях върху коловоза към НДК при острова) и да се върна обратно.Пак всички платна бяха запушени, и ми е чудно ако е било за куртеж от къде е можело да мине,а колите,който завиваха към Дондуков/Цар Освободител се пропускаха.
В sofia.bg не намерих информация за някакво официално затваряне, а и досега в сайтовете не съм намерил новина за убийство или нещо друго.
« Last Edit: 19.04.2006, 20:16:20 by difian »

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Те кортежи редовно си се движат из софия и спират движението за да преминат. Не е някаква необичайна гледка. Не знам какво толкова си се впечатлил.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

peterdi

• Guest
Кортеж имаше по Цар Освободител, но той като че ли беше по-рано - някъде около 4 без 20 следобед

Online difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Quote from: peterdi
Кортеж имаше по Цар Освободител, но той като че ли беше по-рано - някъде около 4 без 20 следобед
А и нямаше откъде да мине,тези неща се обявяват предварително,като в случая когато е за по-дълго,а и защо Аудито беше спряло напречно на платното и беше блокирало така автомобилите.значи кортежът би трябвало да тръгне някъде около изхода на метрото и да се забие в задръстеното кръстовище на Хр.Ботев.Ами мотористите в обратна посока,когато пред тях на Булбанк е задръстено.Това май ще си остане мистерия,но ако е имало нещо сериозно щяха да го съобщят.